PUBG Mobile’da Nasıl Pro Player olunur?

Pubg iyi oynama taktikleri
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile’da Nasıl Pro Player olunur?

PUBG Mobile’da herkes Pro Oyuncu olmak istiyor. PUBG Mobile muhtemelen şimdiye kadar piyasaya sürülen Android için en iyi oyun. Diğer 100 oyuncuyla birlikte adaya yerleştirileceğiniz Battle Royal oyunu. Bu oyunu kazanmak için sonuna kadar hayatta kalmanız gerekiyor. Bu gerçekten eğlenceli, değil mi? Pubg iyi oynama taktikleri ile bunu başarabilirsiniz.

Pubg Mobile İyi Oynama Taktikleri

Ancak asıl önemli olan, oyunda iyi olmaya başladıktan sonra, oyundaki sıralamanız artmaya başlar ve sıralama yükseldiğinde, oyunda daha iyi düşmanlarla karşı karşıya kalırsınız. Bu sevdiğim ama aynı zamanda sevmediğim bir şey. Ancak, Şimdi, PUBG Mobile’ın Pro Oyuncusuyum ve bu size ikinci seçenek olmadan söyleyebileceğim bir şey.

Sizleri gösteriş yapmıyorum ama sırf bana güvenebilmeniz için paylaşacağım tüm ipuçlarını bana güvenmeniz gerekir. PUBG’yi yaklaşık 8 Ay önce başladım ve oldukça hızlı öğrenen biri olduğum için şu anda ace 2’deyim, benim için büyük bir başarı değil. Ama senin de as olmanı istiyorum, bu yüzden bugün sana oyunda profesyonel olmanı sağlayacak en iyi ipuçlarından bazılarını vereceğim. Öyleyse başlayalım.

PUBG Mobile’da Profesyonel Olmak İçin İpuçları

1. İniş kısmı ve önemli kısım

Ne zaman ve nereye indiğiniz, oyundaki hayatta kalma sürenizi belirleyecek en önemli kısımdır. Bu nokta sadece Pochinki, georgopol, mylta power veya boot camp gibi en kalabalık yerlere inenler içindir. Kalabalık olmayan yerlere iniyorsanız, istediğiniz gibi kara hakkında endişelenmeyin ve bir sonraki noktaya ilerleyin.

Ama profesyonel olmak istiyorsanız, her zaman bu kalabalık yerlere inmeye çalışır çünkü bu sizi daha çok mücadele ettirecek, daha çok kavga çıkaracaksınız. Unutulmaması gereken ilk nokta, her zaman yere ilk inmeye çalışır. Bunu eğimi (yana doğru) indirerek yapabilirsiniz. İnmek istediğiniz yerden 700-800 mesafe kaldığında ovadan atlayın ve ardından oyuncunuzu eğin.

O yerde ganimetin nerede daha yüksek olduğunu bilmeli ve her şeyden daha hızlı silah almalısın. İnişten sonra ihtiyacınız olan tek şey biri silah, diğeri tıbbi sağlık veya herhangi bir içecek. ganimet peşinde koşmayın, sadece bu iki şeyi alın ve savaşın ve için.


2. Hareket Etmeye Devam Edin

Bu, oyunda profesyonel olmanın en önemli faktörlerinden biridir. Yakınınızdaki birini hedeflediğinizde ve ikiniz de açık çatışmada olduğunuzda hareket etmeye devam etmelisiniz. Bu, bir baş parmağın kişinin pozisyonunu kontrol ettiği ve yalnızca baş parmağınızı kullanırsanız ateş ettiği anlamına gelir.
Ayrıca açık bir alandayken hareket etmeye devam etmelisiniz, böylece kimse sizi ve ölülerinizi hedefleyemez. alırken ve sağlık sırasında hareket etmeye devam edin. Airdropu yağmalayarak hareket etmeye devam edin.

3. Kafayı hedef alın

Keskin nişancınız varsa, her zaman kafadan vurmaya çalıştığınızı biliyorum, ancak eğer herhangi bir silahınız varsa, o zaman sadece kafasını hedef alın, vücudunu veya herhangi bir parçasını değil. Bu onun hızlı ölmesini sağlayacaktır. Bir kişi size yakın olsun ya da olmasın, nokta her zaman kafadır.

4. Cep telefonu ve İnternet hızı çok önemlidir

Oyununuz ne zaman gecikirse, mağlup olursunuz. En az 3 Gb Ram daha iyi bir cep telefonuna sahip olmalısınız. ve iyi İnternet hızı. Ping’iniz 150 ms’yi aşıyorsa, bu, oyununuzu kaybettiğiniz anlamına gelir. Bu iki şey gerçekten önemli ama bence herkesin bu iki şeye sahip olması gerekiyor çünkü 2019, 4g ağı ile daha iyi bir akıllı telefon zamanı.

5. Zone’u unutmayın

Bölge, oyundaki temel ve en önemli özelliktir. Her zaman bölgede olmaya çalışır, ilk bölge için endişelenmeyin, ancak diğer bölgelerden emin olun. Ve eğer bölgeniz küçülüyorsa ve insanlar daha fazlaysa, o zaman bölgenin hemen üstünde olmak için uğraşın.

Sonuç

Oyunda profesyonel olmak o kadar zor değil, sadece hatalarınızdan ders çıkarmanız ve daha fazla savaşa girmeniz gerekiyor. Düşmanları saklayıp beklemeyin, bu size yardımcı olmayacak.

PUBG Mobile:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.ig

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Android için En İyi 5 En İyi Battle Royale Oyunu 2022

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478