Cristiano Ronaldo, Free Fire Oyununda Bir Karakter Oluyor

Free Fire Cristiano Ronaldo
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 3

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cristiano Ronaldo Free Fire Oyununda

Singapur merkezli oyun yayıncısı Garena, oyunlarından biri olan Free Fire’da Küresel Marka Elçisi olmak için ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile resmi olarak işbirliği yapıyor. Free Fire Cristiano Ronaldo, yalnızca küresel bir büyükelçi olmakla kalmayıp aynı zamanda Free Fire oyuncularının kontrol edebileceği bir karakter olarak da yer alacak. Ancak gerçek adını göstermek yerine karakterin adı “Chrono” olacaktır. Ancak Chrono’nun yüzü ve duruşu “CR7” lakaplı figüre benziyordu.

Free Fire Chrono Çıkış Tarihi

Garena’daki Free Fire yapımcısı Harold Teo, profesyonel futbolcularla olan işbirliğinin oyun endüstrisinde oldukça etkili olan bir işbirliği olduğunu söyledi. Harold, resmi bir açıklamada, “Bu Free Fire ve bir bütün olarak oyun endüstrisi için çok önemli bir işbirliği,” dedi. Ronaldo aynı açıklamada “Free Fire gibi bir oyunda beni taklit eden bir karaktere sahip olmak ve oyunda özel olarak bu iş birliği için yapılmış bir evrene sahip olmak harika hissettiriyor.” Ancak Chrono’nun 19 Aralık’ta gelmesi bekleniyor. O sırada bu karakterin nasıl elde edileceğine dair detaylar Garena tarafından daha net açıklanabilir.

O tarihten önce, Free Fire oyuncularına ilk olarak “Operation: Chrono” başlıklı bir etkinlik sunulacak gibi görünüyor.Facebook’taki resmi Garena Free Fire hesabına göre, etkinlik dün 7 Aralık’tan beri düzenleniyor ve 13 Aralık’a kadar devam edecek.

Free Fire Cristiano Ronaldo Etkinlikleri Neler?

Bu etkinlik sayesinde oyuncular çeşitli kostümler ve diğer çeşitli oyun içi öğeleri ücretsiz olarak alabilirler. Bunlar arasında, evcil hayvanlar için “Rockie Party” adı verilen özel bir görünüm için Astronot Paketi, Shiba Box var. Ancak bu çeşitli ödüller, Ronaldo’nun Juventus’taki forma numarası ile aynı olan 7 numarayla aynı olan oyundaki oyuncuların çeşitli çabaları ve aktiviteleri ile elde edilebilir. Bazıları 7.000 metre yürümeyi, 7 kez çeşitli oyun modlarını oynamayı ve 7 kez vurulan oyuncuları kurtarmayı sever. Bu etkinliğe katılabilmek için, oyuncuların Google Play Store (Android) uygulama mağazasında veya Apple App Store’da (iOS) Free Fire uygulamalarını güncellemeleri gerekiyor.

Oyunun Güncel Sürümünün Apk Dosyasını sitemizden indirebilirsiniz

Free Fire 2022 En İyi Karakter Kombinasyonu

Free Fire 2022 Hakkında Free Fire, PUBG Mobile’dan sonra artık Dünya pazarındaki en popüler mobil savaş oyunu. Free Fire En İyi Kombinasyonlar...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile’da Nasıl Pro Player olunur?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478