Android için En İyi 5 En İyi Battle Royale Oyunu 2022

En İyi Battle Royale Oyunları
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Android için En İyi 5 En İyi Battle Royale Oyunu (PUBG’den Daha İyi)

2019, Battle Royale oyunlarının zamanı ve herkes Android cihazında en iyi Battle Royale oyunlarından bazılarını oynamak istiyor. Telefonlar için çok sayıda battle royale oyunu var ancak bizim işimiz bunlardan en iyisini bulmak ve size En İyi Battle Royale Oyunları sunmak.

Battle Royale oyunları ne demek?

Battle Royale oyunları, diğer oyuncularla birlikte 100 veya 300’ün tipik olarak bir adaya yerleştirileceğini söylediği hayatta kalma savaşı oyunlarıdır. Ve sonra sonuna kadar hayatta kalmalısın. Ayakta kalan son kişi maçı kazanır, onları öldürerek başkalarının silahlarını çalabilir ve sandıklarını yağmalayabilirsiniz.

En iyi şans, binaların daha fazla olduğu topraklar ve ardından ihtiyacınız olan her şeyi yağmalayıp savaşa gitmektir. Önemli olan, sonuna kadar hayatta kalmaktır, ancak belirli bir oyunda ustalaşmak istiyorsanız, elinizden geldiğince çok öldürmeniz gerekir, bu, daha fazla pratik yapmanıza ve oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Listemiz, oyuncular tarafından en iyi ve en çok sevilen oyunlardan bazılarına dayanmaktadır. Bu liste, tüm oyuncuların en popüler oyunlarına dayanmaktadır ancak herkesin zevkleri farklıdır, bu nedenle zevkinize göre seçin. Bazıları hayatta kalma kurallarından çok PUBG’yi sever ve bazıları da PUBG’den başka herhangi bir oyunu sever.

En iyi 5 en iyi Battle Royale Oyunları

İşte bu oyunların listesi ve bu oyunları Google Play Store veya App Store’dan kolayca indirebilirsiniz.

PlayerUnknown’ın Battleground Mobile

Bu oyundan daha iyi bir şey yok. Muhtemelen Android için en iyi battle royale oyunu. Aslında PUBG, Google Play Store ve App Store’da en çok indirilen oyundur. Bu oyunda, oyunda iyi kontrollere sahip olmanız gerekiyor. PlayerUnknown’ın Battleground Mobile’ı, kendinizi oyunun içindeymiş gibi hissetmenizi sağlayacak.

Bazı gerçekçi grafikler ve sesler ile oyundan kesinlikle keyif alacaksınız. Ancak oyunun gerçekten bağımlı olduğunu bilmelisiniz, bu yüzden kolayca bağımlılık kazanırsanız, bu oyun Cep telefonunuza indirmemeniz gereken bir şeydir. Ve listedeki diğer oyunlara geçebilirsiniz.

PUBG Mobile:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.ig

Garena Free Fire

Garena Free Fire, bir başka harika battle royale oyunudur ve dahası, PUBG’nin en iyi alternatifi olabilir. Basit kontroller ve grafiklerle PUBG’den daha basit. Free Fire, güzel grafikleri ve sese sahip Büyüleyici bir oyundur, bu yüzden, Karmaşık stilleri ve kontrolleri olmayan basit oyunların büyük bir hayranıysanız, bu oyun sizin için en iyisi olacaktır.

Garena Free Fire: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dts.freefireth

Garena Free Fire Mod APK 1.56.1 Son Sürümünü Otomatik Nişan Geri Tepme Yok hileleri ile yazımızda bulabilirsiniz.

Fortnite

Fortnite yine battle royale oyunu ama bence bu oyun ilk başta olmalı ama bu oyun tüm Android cihazlar için mevcut olmadığı için 3. sırayı hak ediyor. Üst düzey cihazlardan bazıları bu oyunu destekler, bu nedenle üst düzey cihazlardan bazılarına sahipseniz, Fortnite’ı arayın ve indirin.

Oyun, bölgede kendi yerlerinizi inşa etmek ve daha fazlası gibi birçok özelliğe sahiptir. Oyunda oynanacak birçok farklı silah türü var. Çoğu insan Fortnite’ı ve PUBG’yi seviyor çünkü bu oyun PlayerUnknown’ın Battleground Mobile oyunundan gerçekten daha iyi, ancak bu oyun çoğu cihazı desteklemediğinden, bu ilk pozisyonda olabilir.

Fortnite MOD APK 14.60.0 En Son Sürüm   Hileli Mod Dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Fortnite APK Mobil Mod Son Sürüm İndir 26.00.0

Fortnite APK Mobil Mod Son Sürüm İndir 26.00.0 Fortnite, şu anda dünyanın en başarılı Battle Royale oyunudur. Oyunda hayatta kalmak en önemli...

Rules of Survival

Bu oyun yine Battle Royale tarzı oyunda, ayakta kalan son kişi maçı kazanır. Eşyalarını yağmalamak ve hayatta kalmak için başkalarını öldürmeniz gerekir. En iyi yanı, dünyanın her yerinden 300 oyuncunun yer aldığı bir maçtır ve 300 üzerinden en iyisi olmanız ve 1. sırayı almanız gerekir.

Oynamak için birçok farklı mod olacak. Yani, tekrar tekrar bir modu oynamaktan sıkılmayacaksınız. Oyunun tasarımını ve oyunun grafiklerinin ne kadar güzel olduğunu gerçekten çok beğendim. Bu, cep telefonunda gerçek bir oyun oynuyormuş gibi hissettiriyor.

Conflict.io

Basit bir battle royale oyunudur, bu oyun daha çok klan çatışmasını seven kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Oyunda 35 oyuncudan en iyisi olmanız gerekir. Oyunda bir sürü yeni silah ve basit kontrol var. Oyunun arayüzünü çok beğendim ve eminim siz de benim gibi oyunu beğeneceksiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Call of Duty Mobile için En İyi 7 En İyi İpucu

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478