PUBG Mobile Version 1.2 Yeni Güncellemesi Runik Güç

PUBG Mobile Rünik Güç
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 2

  Üzgün

PUBG Mobile Version 1.2 İki Yeni Mod Sunuyor

Tencent, battle royale oyunu PUBG Mobile için 1.2 sürümüne resmi olarak bir güncelleme yayınladı. Kullanıcılar, güncelleme yamasını Google Play Store ve App Store üzerinden indirmeye başladı. PUBG Mobile Rünik Güç hakkında her şeyi yazımızda sizler ile paylaşacağız.

Pubg Mobile 2022 Runik Güç Güncellemesi İndir

Pubg Mobile 2022 Runik Güç Güncellemesi İndir Nihayet Tencent Games tarafından yayınlanan PUBG Mobile 1.2 APK’sini buradan indirebilirsiniz. Oyuncular oyunu doğrudan Google...

Bu son güncellemede oyuncular, biri Runic Güç modu olan bir dizi ilginç içerik aldı. Adından da anlaşılacağı gibi, bu mod oyuncuların runes olarak da bilinen antik karakter serisinde bulunan benzersiz güçleri kullanmalarına izin verir. Alev Rünü, Arktik Rünü ve Rüzgar Rünü olmak üzere seçilebilecek üç tür rün vardır. Rünleri seçtikten sonra, oyuncular bir sığınak çağırma yeteneği ve ek özel efektler sağlamak için bir takviye içeren iki beceri kazanacaklar.


PUBG Mobile Rünler Neler?

Oyunculara ayrıca, önceden seçilen rünün türüne bağlı olarak farklı efektler verilecek. Örneğin;

Alev Rünü gibi, rakibe yanık etkisi yaratabilecek bir ateş çarkı çağırma özelliğine sahip. Bu rün, şut rakibi üzerinde ortaya çıkan yanma etkisine de katkıda bulunabilir.

Arctic Rün kullanıcıları, üzerindeki nesneleri kaldırmak için kullanılabilecek bir buz duvarı çağırabilir. Bu ründeki güçlendirme becerisi, rakibin iyileşme sürecini azaltabilen donmuş bir etki sağlar.

Son olarak, Rüzgar Rünü adlı bir rüzgar rünü var. Bu rünkullanıcısı, düşman ateşinden kaynaklanan hasarı azaltmak için yarı saydam bir rüzgar kalkanı çağırabilir. Rüzgar Rünü’nün güçlendirme yeteneği sayesinde oyuncunun hareket hızı artarken mermileri yeniden doldurma süresi azalacak.

PUBG Mobile Güç Zırhı Modu

Bu mod, 7 Mart’a kadar PUBG Mobile oyuncularına eşlik edecek. Rünik Güç modunun yanı sıra Tencent, 5 Şubat’ta PUBG Mobile’ı resmi olarak ziyaret edecek olan Güç Zırhı adlı başka bir modu da piyasaya sürecek. Güç Zırhı özellikle Livik haritasında mevcut olacak. Bu modda oyuncular Nano Kristal ve Blueprint Armor malzemelerinden Power Armor adlı ekipman yapabilirler.

Güç Zırhı üç tipte mevcuttur ve oyuncu karakteri üzerinde ek etkiler sağlayabilir. Üç zırh, Power Armor sandığı, kolları ve bacaklarından oluşur. Tüm Power Armor türleri başarıyla elde edildiyse, oyuncular otomatik olarak Dragon’s Breath Grenade adlı nihai silahı alacaklar.

Bu güncelleme ile Tencent, Metro Royale modunu da sıfırladı ve alınabilecek ödüllerin listesini güncelledi. PUBG Mobile web sitesinden derlenen oyunculara Famas adlı yeni bir silah da verildi. Bu saldırı tüfeği tipi silah, 5.66 mm mühimmat mermisi kullanır ve bir seferde 25 mermi barındırabilir. Famas sadece Livik haritasında mevcuttur.

PUBG Mobile 1.2 Sürümü Kaç Mb?

PUBG Mobile güncelleme sürümü 1.2, Android sürümü için 615 MB ve iOS sürümü için 1.5 GB depolama alanı gerektirecektir. Oyunu 12-17 Ocak tarihleri ​​arasında güncelleyen oyuncular, ek ödüller kazanma şansına da sahip olacak.

Pubg Mobile Yeni Güncelleme Ödüller Neler?

Ödüller, 2.888 BP, 100 AG ve Acolyte of Justice Backpack ve 3 günlük aktif dönemden oluşuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Çınar3 yıl önce
 • Pubg Yeni sürümü 2021 için teşşekür ederim

Sıradaki içerik:

Among Us Multiplayer Oynama

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478