PUBG Mobile Üç Rün Nasıl Kullanılır?

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e1

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Üç Rün Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile Runik Güç modu, farklı güçlere sahip üç rün ile yeni bir oyun güncellemesi ile karşınızda. Gelin bu rüneleri nasıl kullanacağınızı öğrenelim ve bu yeni oyun modunda kazanmanız için uygun bir rün seçelim. Bu yazımızda PUBG Mobile Rünler nasıl kullanılır bundan bahsedeceğiz.

Pubg Mobile 2022 Runik Güç Güncellemesi İndir

Pubg Mobile 2022 Runik Güç Güncellemesi İndir Nihayet Tencent Games tarafından yayınlanan PUBG Mobile 1.2 APK’sini buradan indirebilirsiniz. Oyuncular oyunu doğrudan Google...

PUBG Mobile Runic Güç Nedir?

Bu oyun modunun Oyuna başlamadan önceki ada da, Alev,  Rüzgar ve Arktik rünleri dahil olmak üzere üç rün arasından bir rün seçebilirsiniz. Runik gücü etkinleştirmek için Rune Kristallerini kullanmanız gerekir. Bu kristalleri maç sırasında haritada toplayabilirsiniz.

Rünü seçmeden önce, bu rünlerin mekanizmasını anlamanız gerekir.


1. Pubg Mobile Ateş Rünü

Magma Çarkı: Magma Çarkını kullanmak için 10 kristal kullanmanız gerekir. Kristali kullandığınızda ve etkinleştirdiğinizde, tekerlek önünüzde belirecek ve 10 saniye içinde yavaşça ileri doğru yuvarlanacaktır. Sonra durur ve kaybolmadan önce 2 dakika hareketsiz durur. Arkasına saklanmak için bir örtü olarak kullanabilirsiniz. Bu becerinin soğuması 10 saniye sürer. Bu nedenle, aynı anda en fazla üç tekerlek kullanabilirsiniz. Üstelik ateşiyle düşmana da zarar verir. Ancak düşman, yakın dövüş silahıyla ateş ederek veya saldırarak bu tekerlekleri yok edebilir.
Kavurucu Cephane: Bu beceriyi kullanmak için 5 kristal kullanmanız gerekir. Bu beceriyi etkinleştirirken, silahınızdaki cephane kavurucu mermilere dönüşür. Daha sonra hedefe normalden daha fazla zarar verir. 30 saniye içinde aktif hale gelecektir. Bu becerinin soğuma süresi 15 dakikadır.

2. Pubg Mobile Rüzgar Rünü

Rüzgar Sığınağının etkinleştirilmesi için 10 kristale ihtiyacı var. Sizi her yönden gelen mermilerden korumak için 55 saniyede etrafınıza bir sığınak yapar. Soğuma süresi 60 saniyedir. Bu sığınak da aynı şekilde yok edilebilir.
Wind Boost‘un etkinleştirilmesi için 5 kristale ihtiyaç vardır. Yeniden yükleme hızınızı % 50 ve hareket hızınızı % 10 artırmanıza yardımcı olur. Buz Duvarı’na verdiğiniz hasar da 1,5 kat artar. Bu becerinin soğuma süresi de 60 saniyedir. PUBG Mobile Rünler nasıl kullanılır hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki yazımızdada göz atmayı unutmayın.

PUBG Mobile Version 1.2 Yeni Güncellemesi Runik Güç

PUBG Mobile Version 1.2 İki Yeni Mod Sunuyor Tencent, battle royale oyunu PUBG Mobile için 1.2 sürümüne resmi olarak bir güncelleme yayınladı....

3. Pubg Mobile Buz Rünü

Buz Duvarı: Ayağınızın altında 3×3 buz duvarı yapmak 10 kristal tutar. 9 buz bloğu içerir. Ardından düşmanlar tek tek kırmak için ateş edebilir veya saldırabilir. Bu nedenle, tüm duvarı bir kerede kırmak zordur. Ayrıca duvarın arkasına saklanmak için aşağı atlayabilir veya daha yüksek yerlere ulaşmak için tepesine tırmanabilirsiniz. Soğuması sadece 10 saniye sürer. Bu nedenle, sizi üç yönden korumak için aynı anda üç duvar oluşturabilirsiniz.
Dondurucu Cephane: Bu Arktik Rün becerisini etkinleştirmek için 5 kristal kullanmanız gerekir. Aktif süresi 30 saniye ve soğuma süresi 25 saniyedir. Kavurucu cephane gibi, donmuş cephane de normal mermilerden daha yüksek hasara neden olur. Magma Wheel ve Wind Shelter’ı daha hızlı yok edebilirsiniz.

Kısacası, her runenin saldırı ve savunma gücü vardır. Magma gücü, saldırmayı tercih eden agresif oyuncular için daha uygundur çünkü hem Magma Wheel hem de Scorching Ammo düşmanları öldürebilir. Bu arada Rüzgar Rünü, bir kadrodaki izci oyuncuları için en iyi seçimdir. Taraftar, Arktik Rünü’nü seçmelidir.

Oyunun buradan güncelleyebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478