Among Us Multiplayer Oynama

Among Us Apk İndir
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among Us Multiplayer Oynama

Farklı platformlardaki insanlar Among Us oyununu birlikte oynayabilir mi? Among Us, şu anda 2021’de oynanan ve ilk 10 mobil listeden düşmeyen en büyük video oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Bu nedenle, sık sık şu soruyu duyacaksınız: Among Us farklı platformlarda oynanabilir mi?

Among Us Oyunu Nasıl Bir Oyun?

Among Us, sizin ve bir grup başka insanın bir uzay gemisinde mahsur kaldığınız, Dünya’ya geri dönmek için görevleri bitirmeye çalıştığınız çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Sorun, gemideki bazı mürettebat üyelerinin hedefleri herkesi öldürmek ve gemiyi sabote etmek olan sahtekarlar olması gerçeğinde yatmaktadır. Görevleriniz için mini oyunlar oynamaya çalışırken sahtekar olabileceğini düşündüğünüz oyuncuları oylamanız gerekecek.

Ama bunu evinizdeki her cihazda oynatabilir misiniz? Among Us gerçekten bir çapraz platform oynanır mı?Evinizdeki “her cihaz” mevcut konsollarda, telefonlarda, tabletlerde ve bir Xbox veya PS4 için hızlı cevap evettir.
Among Us 2018’de PC ve mobil cihazlarda piyasaya sürülmesine rağmen, oyun kısa süre önce Nintendo Switch’te premium bir fiyatla piyasaya çıktı ve mobil konsolunuza eklemenize izin verdi.

Cep telefonu ve tablet alanı söz konusu olduğunda, Uygulama içi satın alımlar ve reklamlarla Among Us Android ve iOS’ta ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Tabii ki, reklamlardan kurtulmak için ödeme yapabilirsiniz – insanlar maça girip çıkarsa oldukça can sıkıcı olabilir – ki bu genellikle sahtekar değillerse yaparlar ve oyunu önemli ölçüde kısaltırlar.

Among Us Bilgisayarda Oynama

Bir bilgisayar oyuncusuysanız, Steam’de Among Us Premium bir fiyata satın alabilir veya PC’deki Xbox Game Pass’in bir parçası olarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun PC versiyonu, bazılarının gerçekten önemsediği gibi görünen birçok ücretsiz kıyafetle birlikte geliyor!

Among Us Xbox’a ne zaman geliyor?

Among Us da bu yıl Xbox’a geliyor! O yüzden korkmayın, oyunun devralması için daha fazla konsol var. Nintendo Switch’te veya mobil cihazlarda Among Us oyununu arkadaşlarınızla PC’de oynayıp oynayamayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bunun yanıtı da evet.

Among Us Arkadaşlarım ile nasıl oynayabilirim?

Aramızda tamamen çapraz platformdur ve herhangi bir cihazda başka herhangi bir cihazdaki kişilerle oynamanıza izin verir. Hepiniz özel bir maçta aynı kodu kullanarak katılabilir ve aynı sunucu bölgesini seçtiğiniz sürece, şu anda devam eden, genel maçların tümünü görebilirsiniz! Sık sık sunucu bölgesini unutuyorum ve sonunda arkadaşlarımı bulamıyorum, bu yüzden buna dikkat edin.

Kontroller her platformda harika çalışıyor, bu nedenle oyun tarzı söz konusu olduğunda diğerinden çok daha iyi olan biri yok. Kimsenin bir başkasına göre avantajı olmayacak. Among Us hala aktif olarak geliştiriliyor, bu yüzden oyunun başka hangi cihazlara geleceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Find the Alien Apk Mod Para Hilesi İndir 2.5.20

Find the Alien APK, insan kılığına girmiş uzaylıları bulmak ve ortadan kaldırmak için dedektif olarak oynadığınız bir oyundur. Her turda, kimin uzaylı...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Among US yeni haritası The Airship İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478