Among Us Şerif Modu Nasıl Oynanır?

Among Us Şerif Modu İndir
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among Us Şerif Modu Nasıl Oynanır?

Among Us normal bir oyun gibi gözükse de içinde oynanan bir sürü mod var. Oyun Geliştiricileri sürekli yeni mod eklemeye devam ediyor. Bu modların en sevilen modlardan biri olan mod olan serif modu yapımcılar tarafından oyuna sunuldu. Oyunda çeşitli şeyler değiştirerek farklı bir oyun modu çıkartarak normal moddan sıkılan kişilerin yeni bir alternatifi olmuştur. Oyuncular farklı modlar arayarak eğlenceyi farklı bir boyuta sokmak istiyorlar. Sitemizden Among Us Şerif Modu İndir ve bu modun keyfini çıkar.

Şerif modunun normal modlardan farkı oyuna yeni bir rol eklenmesidir. Normalde Among Us’ta iki rol bulunur. Bu rollerden birisi sahtekar, bir diğeriyse mürettebattır. Şerif modundaysa üçüncü rol olarak şerif eklenir.

Among Us Apk Hileli Mod Son Sürüm İndir 2023.10.24

Among Us Apk Hileli Mod Son Sürüm İndir 2023.10.24 Among Us Mod Menü Son Sürüm İndir, bu Apk dosyasını indirdikten sonra keyif...

Among Us Şerif Modu İndir

Among Us oyununun son çıkan şerif mod baya bir ilgi gördü. Oyun normal yapısı dışına çıkıp farklı kurallara sahip. Bugün sizlere Among Us Şerif Modu nasıl kurulur çok kolay. Sizlere bundan bahsedeceğiz

Among Us Şerif Modu Apk

 • Oyunun indime dosyasını indirmeniz gerekmektedir.
 • Among Us Şerif Mod v1.01 buradan indirebilirsiniz.
 • Zip Dosyalı Şerif Mod dosyasını açın.
 • Açtığınız dosyaları Among Us ana klasörünün içine direk yapıştırın.
 • Artık oyunu Şerif Modunda oynayabilirsiniz.

Among Us Şerif Modu Nasıl Oynanır?

Among Us şerif modu, bu oyunun yeni modunu indiren kişiler arasında oynanabilir. Oyunun bu modunu kurmazsanız eğer başkası kursa bile bu oyun modunu oynamanız mümkün değildir. Şerif modunda oyun 2 imposter, 1 şerif ve 7 mürettebattan oluşmak üzere 10 kişi arasında oynanmaktadır. Mürettebatın görevi oyunun normal modunda olduğu gibi görevleri ölmeden tamamlamak olacaktır.

Sahtekar, normal modlarda olduğu gibi mürettebatı öldürmeye çalışır. Ayrıca sabotajlar düzenleyebilir. Oyunun buraya kadar olan kısmı normal oyun ile aynıdır. Oyunun farklı olan kısmı bu modda şerif değiğimiz bir kişi imposterları öldürme özelliğine sahiptir. Eğer imposterlardan öldürürse oyun devam ediyor. Ama öldürdüğü kişi normal mürettebattan biri ise şerif oyundan diskalifiye oluyor. Şerif bu oyunda çok riskli bir durumdadır. Oyunun kaderini değiştiren kişi olacaktır. Oyunun yeni modu çok zevkli sizde çok seveceğinize eminim.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Üç Rün Nasıl Kullanılır?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478