PUBG Mobile Lite Karlı Varenga haritası

PUBG Mobile Karlı Varenga haritası
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Lite Son güncellemesi Varenga haritası

PUBG Mobile Lite’ın en son güncellemesi PUBG Mobile Karlı Varenga haritası haritasının karla kaplı bir versiyonunu sunuyor.

Popüler battle royale oyununun düşük kaliteli telefonlarda çalışmak üzere tasarlanmış modern versiyonu PUBG Mobile Lite, bugün kış aylarında bir güncelleme aldı. Bu, atıcıya snowboard ve kış temalı bir lobi dahil olmak üzere bir dizi kar temalı aktivite sunacak.

Varenga Sürümü Yenilikler

İlk olarak, oyuncuların birbirlerine donmuş yumurtaları fırlatabilecekleri ve siper açabilecekleri, 0.20.0 sürümünde eklenen karla kaplı bir Varenga sürümü olacak. Spawn Island’da beklerken oyuncular, Snowboarding’in bir noktasında oynayabilecek ve oyun yüklenirken yamaçlara çarpabilecekler. Bu arada, Varenga’nın kendisinde, Kış Kalesi adında yeni bir bölgeyi keşfedebilecekler.

PUBG Mobile Karlı Varenga haritası

Bunun ötesinde güncelleme, PUBG Mobile Lite’taki oyuncular için genel oyun deneyimini iyileştirmek için tasarlanmış bir dizi özellik de sunuyor. Öncelikle, oyuncuların bir radyal menüde bulunan işaretleri kullanarak düşman konumlarını tespit etmelerine olanak tanıyan bir Evrensel İşaret Özelliği eklediler.

Diğer yerlerde, Günlük Görevlerin sayısı üçe çıkarıldı ve tamamlandıktan sonra yenilenecekler. Ek olarak, dolandırıcılarla savaşmak için güvenlikte bazı değişiklikler yapıldı. Son olarak, grafiti özelleştirme ve özel paket özellikleri de eklendi. PUBG Mobile Varenga haritası kış teması ile bol eğlenceli Oyunlar..

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478