Minecraft Apk

Minecraft MOD APK 1.16.200.56 Son Sürüm İndir

Minecraft MOD APK Son Sürüm İndir ile Minecraft'ın MOD Oyunda, tüm premium kaplamaların kilidi açık bir şekilde bulacaksınız  
Hileli Oyun İndir

2543 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Minecraft MOD APK 1.16.200.56 Son Sürüm İndir

Minecraft, hayatta kalma taktik oyunudur. Oyunda gece ve gündüz geçtikçe hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Gündüzleri binale inşa edip geceleri yaratıklara karşı kendinizi savunuyorsunuz. Oyunun bir adı Mağara Oyunu, daha sonra Minecraft Order The Stone adını aldı ve son olarak Minecraft MOD APK Son Sürüm İndir. Oyun, Dwarf Fortress, Infiniminer ve Roller Coaster Tycoon gibi  oyunlardan ilham almıştır.

Minecraft MOD APK 1.16.200.56 Son Sürüm Oynanışı

Minecraft’ta oyuncu, açık bir dünyada istediğiniz bir karaktere bürünerek, oyuncunun istediğiniz her şeyi limitsizce yapmasına izin verir. İlk önce, oyuncular ovalar, tepeler, mağaralar, bataklıklar, çöller, ormanlar ve çeşitli su kütleleri gibi çeşitli yerlerin bulunduğu vahşi bir dünyada oyuna başlarlar. Oyun sırasında oyuncular köylüler, yiyebileceğiniz veya dana eti, koyun, tavuk, balık gibi ürünler yapabileceğiniz hayvanlar gibi birçok yaratıkla mücadele edeceksiniz.

Minecraft MOD APK Günler kaç dakika

Minecraft  20 dakikalık bir döngü ile zamanı belirli bir döngüye göre gündüz ve geceye 2 ye eşit zamana böler. Geceleri oldukça korkunç canavarlar örümcekler, zombiler veya iskeletler oyunculara zarar vermeye çalışabilir. Ayrıca, sarmaşık adında patlayan özellikle tehlikeli bir yaratıktır ve günün tüm saatlerinde ortaya çıkabilir. Minecraft, oyuncuların farklı materyallere sahip olmak, istediğiniz her şeyi toplamak ve yaratmak için blokları kazabilen doğru araçları kullanmasına olanak tanır. Kendi yaratıcılığınızı kullanarak kendinizi korumak için bir ev inşa edebilirsiniz, bu oyundaki diğer oyuncuların dikkatini çekmek için oyunun en önemli unsurlardan biridir.

Minecraft MOD APK bina inşa etmek

Gece olmadan önce oyuncular barınak bulmalıdır yada kendileri bunu kurmalıdır çünkü canavarlarla birlikte karanlık belirecek ve canavarlar size kovalayacaklar, bu yüzden oyunun başında sığınmanız için bir mağara yapmanız, ardından bir bine inşa etmek ve yeterli eşya yapmak için malzemelerden yararlanmanız gerekir. Minecraft gerçek hayata benzer bir şekilde yapılmıştır, böylece yiyecekler için aç kalıp ve tavuk, domuz, inek gibi hayvanlar kovalayabilirsiniz. zorunda kalabilirsiniz.

Minecraft Çiftçi olmak

Oyuncular, oyunda hayvanları avlamak yerine tarla sistemi ile çiftçide olabilirler. Araziyi almak, ağaç dikmek ve yiyecek toplamak için büyük bir araziyi kullanabilirsiniz.  inekler, domuzlar, et tavukları gibi hayvanlar için bir çit etrafında toplayıp bunların ürünlerinden kendinize kıyafet yapabilirsiniz

Minecraft  APK 1.16.200.56 Oyun Modları

Oyunda 3 mod vardır Bunlar:

 • Hayatta kalma modu
 • Yaratıcı mod
 • Süper zor mod

Şimdi gelin bu modlara yakından bakalım.

Hayatta kalma modunda, oyuncular hayatta kalmaya çalışıyorlar. Oyuncunun bir sağlık gücü vardır, böylece ne zaman acıktığını ve ne zaman yiyecek yemeniz gerektiğini buradan görebiliyorsunuz. Ayrıca canavarların saldırısına uğrarsak canınız azalır, bu yüzden geceleri mağaranızdan uzakta durmamanızda fayda var. Canavarlardan korunmak için silah üretmeniz gerekmektedir. Hayvanları veya canavarları öldürürken, tecrübeniz artar, tecrübeniz arttıkça özellikleriniz ve kabiliyetiniz artacaktır.

Yaratıcı Mod: Bu modda oyunda bulunan her şeye sahipsiniz, oyuncular istedikleri her şeyi tasarlamakta serbestler.

Süper zor mod: Bu mod Hayatta kalma mod ile benzer, oyuncular aynı şekilde hayatta kalmaya çalışıyor, sadece bir kez öldükten sonra oyun sona eriyor, ve önceki yaptığınız ve sahip olduğunu her şey bitiyor. Bu yüzden dikkatli bir şekilde oynamanız ve ölmemek için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir.

Minecraft  1.16.200.56 Son Sürüm Grafikler

Minecraft dünyasında her şey toprak, su, taş, tahta, altın gibi çeşitli malzemelerle 3 boyutlu küplerden oluşuyor… Oyunda tahmin edilen yaklaşık 36 milyon kare hücreye sahip. Minecraft oyun görüntülerine bir göz attıysanız, uzak görünüyor. Fakat görünümünün aksine, heyecan verici, yaratıcı çekiciliği ile oyun, daha çok oyuncuyu kendine aşık ediyor.

Minecraft’ın APK  Son Sürüm

Bu, farklı bir sürümdür, bu şekilde herhangi bir hata almadan oyunu indirebilir ve oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Oyun, orijinal oyunla herşey aynı kalacaktır.

Minecraft Apk Son sürümü MOD Özelliği

Skins Unlocked: Minecraft’ın MOD Oyunda, tüm premium kaplamaların kilidi açık bir şekilde bulacaksınız.

Minecraft MOD APK 1.16.200.56 Son Sürüm İndir

Eğer bir yaratıcıysanız, macerayı seviyorsanız, o zaman Minecraft tam size göre. Hemen oyuna girip ve yaratıcılığı ortaya çıkartın. Oyunu tüm özellikleri ile oynamak istiyorsanız aşağıdaki linkten Minecraft MOD APK‘yı indirebilirsiniz .

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur buradaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

Orijinal Link: Buradan

 • Minecraft MOD APK 1.16.200.56 Son Sürüm İndir Oyun Hilesi
 • +Oyun kategorisinin en iyi oyunu
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478