Fortnite, Oyun İçi Görüntülü Sohbet Özellikleri

Fortnite Görüntülü Sohbet
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite, Oyun İçi Görüntülü Sohbet Özellikleri

Sesli sohbet hizmetleri, oyuncular arasındaki iletişimi kolaylaştırmayı amaçlayan çevrimiçi oyunlarda yaygın bir özelliktir. Epic Games tarafından yapılan çevrimiçi oyunlardan biri olan Fortnite, telekonferans uygulamalarında olduğu gibi Fortnite Görüntülü Sohbet yoluyla daha gelişmiş bir iletişim yöntemi sunacak.

Bu özelliği kullanmak için kullanıcıların Houseparty uygulamasını bir akıllı telefona yüklemeleri gerekir. Uygulama  (Android) veya (iOS) için indirilebilir.

Bundan sonra, kullanıcıların Houseparty hesabını Fortnite oynamak için kullanılan Epic hesabına bağlamaları gerekir.

Fortnite Video Sohbet nasıl yapılır?

İşin püf noktası, üst menü satırında bulunan bir simgeye tıklamaktır. Bu simge, ortasında “F” harfi bulunan bir “TV” ye benzer. Oyuncular bağlandıktan sonra Houseparty ve Epic hesaplarını birbirine bağlayan diğer oyuncuları ekleyebilir, böylece Houseparty sanal odasına katılabilir ve video görüşmeleri başlatabilirler.

Daha sonra, Houseparty uygulamasındaki sohbet ekranı, Fortnite oyununda, oyun ekranının solundaki görüntülü sohbet pencereleri satırında da tam olarak görülecektir.

Ek olarak, “Fortnite Mode” un henüz mevcut olmadığını ve aşağıdaki resimde olduğu gibi “yakın gelecekte” geleceğini bildiren bir afiş de bulunmaktadır.

Epic’in kendisi, bu özelliğin yalnızca Fortnite’ın PC, PlayStation 4 (PS4) ve PlayStation 5 (PS5) sürümlerinde kullanılabileceğini onayladı. Diğer platformlardaki kullanılabilirlik, mümkünse daha sonraki bir tarihte duyurulacaktır. Oyunu Android telefonunuza indirmek isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Fortnite APK Mobil Mod Son Sürüm İndir 26.00.0

Fortnite APK Mobil Mod Son Sürüm İndir 26.00.0 Fortnite, şu anda dünyanın en başarılı Battle Royale oyunudur. Oyunda hayatta kalmak en önemli...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Twitter, Instagram Hikayelerine Benzer Yeni Özelliği

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478