PUBG Mobile Bal Kabağı Şifresi Nedir?

PUBG Mobile Bal Kabağı Şifresi
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Bal Kabağı Şifresi Hakkında

PUBG Mobil oyununda bulunan PUBG Mobile Bal Kabağı Şifresi, yine oyunda kilitli bal kabağı sandıklarını açmak için gerekli olan şifredir. Şunu özellikle söylemek istiyorum. Bu sadece  mobil versiyonlarda bulunan bir şifredir. Bilgisayardan oynayanlar için geçerli değildir. Bilgisayardan giren arkadaşlar bulamazsa bizde niye Pubg Bal Kabağı Şifresi yok demesinler. Bilgisayardan PUBG oynayan kullanıcılar bu özelliği kullanamazlar.

Cadılar Bayramı nedeniyle oyunda özel olarak eklenen bal kabağı sandıklarını görmüşünüzdür. Peki bu Bal Kabağı sandıklarını nasıl kullanacağız diye düşünmüşünüzdür. Bu yeni Bal Kabağı sandıkları oyuna heyecan ve farklılık katmak için getirilmiştir. Bir nevi satıcı stratejisi olan bu özellik sayesinde oyuna yeni kullanıcılar çekmek için getirilmiştir.

PUBG Mobile Bal Kabağı bombası

Oyuna eklenen Pubg Mobile bal kabağı eşyaları Cadılar Bayramı için özel olarak getirilmiştir. Oyunda bulunan el bombaları geçici olarak bal kabağı şekline dönüşmüştür. Cadılar Bayramı boyunca el bombalarını bu şekilde kullanacağız, ve etkinlik bitince tekrardan eski halini alacaktır.

PUBG Mobile Bal Kabağı Sandıkları

El bombalarının dışında oyun içerisine bazı büyük bal kabağı sandıkları eklenmiştir. Bu Bal kabağı sandıklarının bazıları kilitli olarak bulunmaktadır. fakat hepsi kilitli değildir bazılarında kilit bulunmamaktadır. Kilitli olmayanları oyuncu açabilir ancak kilitli olanları açması için özel bir Bal Kabağı şifre kullanması gerekir.

PUBG Mobile bal kabağı sandıkları, bazen oyun içerisinde kullanıcıya ödül vermektedir. Bu yüzden bütün oyuncular bu sandıkları açmak için uğraşacaklar.

PUBG Bal Kabağı Şifresi

PUBG bal kabağı sandıkları içerisindeki hediyelere ulaşmak için şifre gereklidir. Bu şifre tüm oyuncular için aynı olacaktır. Uzun bir süre oyunda olacak objeler için farklı bir şifre kullanılmamıştır.

PUBG bal kabağı şifresi için oyuncunun yapması gerekenler

 • Bal kabağına sahip olmak
 • Bal kabağına dokunmak
 • Açılan ekrana PUBGMOBILE yazmak

Yukarıdaki adımlardan sonra kilitli bal kabağı sandığı açılacaktır. Şifrenin büyük ya da küçük harfle yazılması önemli değildir. Ancak Türkçe karakter kullanmamaya özen gösterin.

PUBG bal kabağı şifresi:

Pubg bal kabağı şifresi: PUBGMOBILE

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478