Knight Online 10061 Hatası Çözümü [Çözüldü]

failed login server 10061 hatası
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Knight Online 10061 Hatası Çözümü [Çözüldü]

Knight Online failed login server 10061 hatası oyunun serveri ile ilgili sistemsel bir hatadır. Oyunda çok fazla bir şekilde server olduğundan oyuncular için sorun olabilecek hatalar da olması çok normaldir.

Oyun her oyun gibi doğru kodla yazılmış server olduğundan bu hatalar bazen oyuncular için sıkıcı bir durum olabiliyor. Ancak her hatanın olduğu gibi bu hatanın da çözüm yolu vardır ve yazımızda bundan bahsedeceğiz.

Knight Online 10061 Hatası

Knight Online 10061 hatası server içi dosyalarının kodlarının bozulmasından kaynaklanan bir hatadır.

Knight online failed login server 10061

Bilgisayardaki hali hazırda var olan firewall dosyaları veya  bilgisayarınıza girmiş virüsler bu soruna neden olabilir. Oyunda bu hatayı aldığınızda oyunu açamazsınız. Hatanın düzeltilmesi gerekmektedir.

Knight Online 10061 Hatası Çözümü

Knight Online 10061 hatası aldığınızda, server dosyalarındaki kodların doğru bir şekilde yeniden yazarak çözülebilir. Kodlar doğru bir şekilde yazılmasına rağmen oyun aynı hatayı tekrar veriyorsa bilgisayar tabanlı lisans problemi olabilir.

Among Us bağlantı sorunlarını çözme

Android, iOS ve Steam’de oyun kurma Among Us Bağlantı Sorunu çözümleriniz olsun yada sadece arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, ihtiyacınız olan bilgiler bu yazımızda...

Knight Online pvp 10061 hatası çözümü

Bu durumda kontrol edilmesi gerekenler:

 • Bilgisayar IP adresi
 • Virüs taraması
 • Firewall dosyalarının temizlenmesi

Bunlar yapıldıktan sonra kodlar doğru şekilde server dosyalarına yazıldıktan sonra tekrar deneyin oyun sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Knight Online oyuncuları, oyunda yaşanan tüm sorunlar için çözüm programları oluşturmuştur. O programlardan birine bakarak ta  çözüme ulaşılabilirsiniz

Knight Online failed logging hatası 10061

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra oyun yine de çalışmıyorsa; Knight Online oyunu bilgisayarız kaldırmadığını gösterebilir.

Bu durumda ise oyuncular, bilgisayarının ayarlarından tüm genel ve teknik özelliklerini ve Knight Online için gereken sistem özelliklerini kontrol ederek oyunun kurulumunu yeniden sağlamalıdır.

Kurulumu yapan oyuncular server seçerek istediği servere giriş yapabilirler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Bal Kabağı Şifresi Nedir?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478