Pokemon Unite’de Seçilecek En İyi Başlangıç ​​Pokemonu

En İyi Başlangıç ​​Pokemonu
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pokemon Unite’de Seçilecek En İyi Başlangıç ​​Pokemonu

Oyunculara Pokemon Unite’da bir başlangıç ​​Pokemon seçme seçeneği sunulur. Bu kılavuz, oyunculara mevcut tüm seçenekler arasından seçim yapabilecekleri en iyi başlangıç ​​Pokemonunu gösterecektir. Pokemon Unite, Pokemon serisinin dünyaya gösterdiği her şeyden çok farklıdır. Bu oynaması ücretsiz girişte, oyuncular 5 kişilik gruplar halinde takım kurabilir ve diğer takımdan daha fazla puan almak için birlikte çalışmalıdır. Her Pokemon, düşman veya vahşi Pokemon’u yenerek maç boyunca seviye atlayacak kendi yetenek setlerine sahiptir. Oyunun ilk duyurulduğunda alımları oldukça düşük olsa da, oyun resmi olarak piyasaya sürüldü ve ne kadar bağımlılık yapabileceğiyle birçok oyuncusunu şaşırttı. Oyuncu öğreticiyi temizledikten sonra, 1 başlangıç ​​Pokemon seçme seçeneği sunulacak. Bu kılavuz, oyunculara aralarından seçim yapabilecekleri en iyi başlangıç ​​Pokemonu gösterecektir.

Başlangıç ​​Pokemon, diğer oyunlarla karşılaştırıldığında Pokemon Unite’de biraz farklı çalışır. Oyuncu, oyunun başında 1 Unite Lisansı seçebilecek. Oyuncu seviye atladıkça, diğer oynanabilir karakterler olarak işlev gören diğer Unite Lisanslarının kilidini açar. Oyuncular, bu diğer karakterler olarak oynamak istiyorlarsa, diğer Unite Lisanslarının kilidini de açmaları gerekecek. Sonsuza kadar kilitli değiller ama geri kalan her şeyin kilidini açmak biraz zaman alabilir. İşte Pokemon Unite için seçilecek en iyi başlangıç ​​Pokemon.

Oyunculara Eldegoss, Snorlax, Pikachu, Charizard ve Talonflame arasından seçim yapabilecekleri 5 farklı başlangıç ​​Pokemon verilir. Tüm bu seçeneklerden Pikachu, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi seçimdir. Pikachu, düşmanları ve vahşi Pokemon’u ortadan kaldırmak için inanılmaz derecede güçlü uzun menzilli saldırılara sahip bir Saldırgandır. Sadece bu değil, Pikachu’yu alıp oynamak çok kolay. Bu muhtemelen birçok oyuncu için ilk MOBA oyunu ve Pikachu, hem yeni başlayanlar hem de uzman MOBA oyuncuları için en başından beri mevcut.

Talonflame de iyi bir ikincil seçimdir ancak oyuncular sadece 1 Pokemon seçebilirler. Pikachu, diğerlerinin üzerinde ligler. Her ne kadar bunun gibi rekabetçi bir unvanla olsa da, meta oyun, oyuncunun oyunla daha fazla zaman geçirmesine rağmen gelişmeye devam ediyor. Gelecekteki güncellemelerle listeye daha fazla Pokemon eklenecek. Pikachu gerçekten oradaki en büyük maskot.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Minecraft Oyuncusu yapay güneş inşa etti

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478