Fortnite’da Grab-Itron Yerçekimi Tabancası Nasıl Alınır?

Fortnite Grab-Itron
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite’da Grab-Itron Yerçekimi Tabancası Nasıl Alınır?

Fortnite Sezon 7 Fragmanı’nda oyuncular, oyuncuların bir UFO’daki çekici ışına benzer ağır çevresel nesneleri toplamasına ve hasar vermek için fırlatmasına izin veren yeni bir silah görebiliyordu. Zyg ve Choppy Mythic Ray Gun dahil olmak üzere son birkaç hafta içinde oyuna başka Mythic silahlar eklenirken, bu gizemli silahın yeri bulunamadı. Ancak yakında oyuncular, Grab-Itron Yerçekimi Silahı adı verilen bu yeni Fortnite silahını nihayet alabilirler. İlk olarak veri madencileri tarafından duyurulan Grab-Itron Yerçekimi Silahı‘nın 17.21 Güncellemesinin bir parçası olarak gelmesi planlanıyor ve oyuncular nereye bakacaklarını bilirlerse oldukça kolay bir şekilde bulabilirler.Fortnite Sezon 7’de Grab-Itron Yerçekimi Silahını bulmak için oyuncuların kaçırılmalarına ve ana gemiye götürülmelerine izin vermeleri gerekebilir veya Yer ve Sandık Ganimetlerini ve Tedarik Damlalarını ararken şanslı olmaları gerekir. Grab-Itron ile oyuncular, ışını herhangi bir boyuttaki bir nesneye yöneltebilir ve onu hareket ettirebilir veya şüphelenmeyen bir rakibe fırlatabilir. Araçlar gibi, Grab-Itron ile alınan daha ağır nesneler. daha yüksek hasar verir ancak havada daha yavaş hareket eder ve silahı kullanan oyuncunun da daha yavaş hareket etmesine neden olur. Grab-Itron Yerçekimi Silahı Efsanevi bir silah olmayabilir, ancak yine de bir maçın gidişatını değiştirme ve yaratıcı oyunlara yol açma potansiyeline sahip olabilir. Fortnite Sezon 7’de Grab-Itron Yerçekimi Silahını nasıl alacağınız ve kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Fortnite Sezon 7’deki Tüm Grab-Itron Gravity Gun Loot Konumları

Fortnite Sezon 7’de oyuncuların Grab-Itron Yerçekimi Silahını elde etmek için sahip olacağı birkaç fırsat var. Veri madenindeki bilgilere göre oyuncular, Tedarik Damlalarında Yer ve Sandık Ganimet olarak Grab-Itron Yerçekimi Silahını bulabilmeli, Kaçıranların tepesinde ve Uzaylı Ana Gemisinde. Oyuncuların bu seçeneklerden Grab-Itron’u almasını sağlamanın en tutarlı yolu ana gemiden olacaktır, çünkü diğer her fırsat büyük ölçüde şansa ve şansa bağlı olacaktır. Alien Mothership’ten Grab-Itron Gun‘a erişmek için oyuncuların Destansı ve Efsanevi kasalara ve sandıklara erişim kazanmaları gerekecek.

Fortnite’ta Fidan Nereye Ekilir (6. Hafta Yarışması)

Fortnite’ta Fidan Nereye Ekilir (6. Hafta Yarışması) Fortnite‘ta belirli yerleri avlamayı içeren zorluklar zor olabilir. Haritanın boyutu göz önüne alındığında, oyuncular nereden...

Fortnite Sezon 7’de Grab-Itron Yerçekimi Silahını kullanırken, oyuncular ortamdaki nesnelerden birine nişan almak ve diğer Sezon 7 silahlarında olduğu gibi ateş etmek isteyeceklerdir. Bu, oyuncunun nesneyi kaldırmasına yardımcı olacak ve saracak bir enerji ışını yaratacaktır. Daha sonra daha iyi bir yörünge elde etmek için nişan almak, nesneyi atmak veya döndürmek için düğme komutlarını takip edebilirler. Oyuncular ayrıca kirişte tutulan nesneyle de hareket edebilir, ancak daha büyük nesneler hareket hızını engeller.

Fortnite Sezon 7‘de Grab-Itron Yerçekimi Silahı ile ilgili başka mekanikler ve zorluklar olup olmayacağı henüz belli değil.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Pokemon Unite’de Seçilecek En İyi Başlangıç ​​Pokemonu

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478