Minecraft Oyuncusu yapay güneş inşa etti

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft Oyuncusu yapay güneş inşa etti

Zeki bir Minecraft oyuncusu, Son olan uğursuz boşlukta dev, yapay bir güneş inşa etti. Normalde, Sondaki gökyüzü, herhangi bir yıldız veya doğal ışık kaynağı olmayan koyu, koyu mor bir renk olarak kalır, bu nedenle oyuncu kendi yıldızını yaratmaya karar verdi.

Kıdemli Minecraft oyuncuları, End’i oyunun en zorlu yerlerinden biri olarak biliyor. Minecraft’ın gizli Kalelerinden birinde bir Son Portal çerçevesi bulmanın zorlu sürecinden geçtikten sonra, oyuncular portalı Son’a kadar etkinleştirmek için on iki Eyes of Ender toplamalıdır. Orada, oyunun hain ana patronu Ender Dragon’u, bir Endermen çeteleri lejyonu ile çevrili bulacaklar. End Dragon’un beklediği ana End Stone adasının yanı sıra oyuncular, değerli ganimetler içeren Ender Şehirleri ve Ender Gemilerini bulmak için dış adaları keşfedebilir. Sondaki her şey, sabit bir loş ışık sayesinde görülebilir, ancak ana dünya üzerinde görülebilen güneş ve ayın aksine, bölgenin uğursuz gökyüzünde parlak bir ışık kaynağı yoktur.DKTH7689 kullanıcısı, son zamanlarda Minecraft alt dizininde, End’in boş gökyüzünde inşa ettikleri dev güneşi sergileyen bir video yayınladı. Video, oyuncunun ana adada durmasıyla başlar. Sağa kaydırdıklarında, uzakta yüzen sarımsı-turuncu bir küre görülebilir. Oyuncu yapay güneşe uçar ve yaklaştıkça yapının ölçeği daha belirgin hale gelir. Oyuncu güneşe ulaştığında, izleyiciye yapının tam bir görünümünü vermek için nesnenin etrafında yavaşça dönerler. DKTH7689, güneşin bir küre şeklinde işlenmiş sarı vitray kullanılarak yapıldığını belirtiyor. İç kısım daha sonra videoda açıkça görülebilen lavla dolduruldu.

I made a sun in the end. Yellow stained glass filled with lava.
byu/DKTH7689 inMinecraft

Görüntü herhangi bir gösterge ise, güneş Minecraft’ın mobil versiyonuna inşa edilmiş olabilir. Bunun doğru olduğunu varsayarsak, bu, Yaratıcı Modda yapılmış olsa bile yapıyı daha da etkileyici kılacaktır. Güneş, yakın çevresindeki alanı aydınlatırken, Overworld’ün güneşinin gerçek bir kopyasından ziyade bir oyuncunun Sonu için harika bir tasarım parçası gibi davranır. Ne olursa olsun videonun altındaki yorumlar, atmosferik tasarımdan heyecan duyan oyuncularla dolu. Bazıları Survival Mode’da güneşi inşa etmek için kendilerine meydan okudu, diğerleri ise yapıyı farklı cam renkleriyle görmek istiyor.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/minecraft-mod-apk-son-surum-indir/” text=” Minecraft Apk İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Yetenekli topluluk tarafından yaratılan etkileyici yapılara hayretle bakmak, Minecraft deneyiminin oyunu oynamak kadar parçası olabilir. Oyuncular genellikle başkalarının kreasyonlarından ilham alır ve ilgi çekici tasarımları çoğaltmaya veya yenilik yapmaya çalışır. Caves & Cliffs serisi güncellemelerin bir parçası olarak Minecraft’a gelen tüm yeni özelliklerle birlikte, bu eklemelerin birçoğunun gelecekteki yapılarda yolunu bulacağını söylemek güvenli.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

GTA Online: Yeni Obey Tailgater S Nasıl Açılır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478