My Hotpot Story Apk

My Hotpot Story Apk Para Hilesi Mod 1.4.6 İndir

My Hotpot Story Apk Para Hilesi, son zamanlarda çevrimiçi toplulukta hararete neden olan bir restoran yönetimi simülasyon oyunudur.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

My Hotpot Story Apk, açılışından Xingfu Road’daki ilk 5 yıldızlı restoran olmaya kadar bir güveç restoranının yöneticisi olmak için oynanan bir rol yapma oyunudur. Oyunun oyunculara heyecan getireceği kesin!

Bu işte, birçok ülkeden güveç yemekleri geliştirmek için bir güveç restoran sahibi rolünü oynayacaksınız. Malzemeler ve yiyecek satın almayı, ardından müşterileri almayı planlayacaksınız. Restoran büyüdükten sonra şefi ve garsonları eğitiyorsunuz, restoran dekorasyonları satın alıyorsunuz, yemek sokağında güveç dükkanları zinciri açıyorsunuz… Burada, restoranın olmasını beklediğiniz her şeyi yapabileceksiniz. en yüksek karı getirir ve güveç restoranının daha fazla büyümesine yardımcı olur.

My Hotpot Story’nin oynanışı nispeten basittir. Oyuncunun ana görevi, güveç restoranında müşterilere hizmet vermek, çalışanları işe almak, yeni yemekler yaratmak ve güveç restoranınızı dünyanın en iyisi yapmak amacıyla restoranı yükseltmektir.

My Hotpot Story Apk Son Sürüm

Temel olarak, My Hotpot Story Apk basit bir oynanışa sahiptir ve herkes tarafından erişilebilir. Ancak oyuna başlamanın her zaman belirli zorlukları vardır ve bu oyun da bir istisna değildir. Tüm müşterileri hotpot restorana davet etmek için mutfağın yanı sıra lobi alanını da kullanabilirsiniz. Şu anda büyüme oranı çok yavaş ve oyuncuların restoranın operasyon ilerlemesini her zaman yakından takip etmesini gerektiriyor.

Bu iki önemli alan yükseltilene kadar, yeni oyuncular çevrimiçi değilken işinizi yönetmenize ve aynı zamanda diğer alanlara yayılmanıza yardımcı olmak için işe alma özelliğinin kilidini açabilir. Hepsi kötü başlangıçlar. İlk zor zamanları atlattıktan sonra işler çok daha kolaylaşıyor. www.hilelioyunindir.com sitemizden tüm oyunların modlu sürümlerini bulmanız mümkün. Fakat sizlere sitemizden en çok indirilen TES 2023 Apk oyununu şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ayrıca, My Hotpot Story Hile Apk oyununda restoranı hızlı bir şekilde yükseltmenize yardımcı olan cömert bonuslar içeren birçok görev vardır. Oyunda sol köşeye yerleştirilmiş bir görev listesi var. Sizin için önerilen oyun görevleri var. Tamamladığınızda harika ödüller alacaksınız. Görevler ayrıca 3 restoran derecelendirme puanı etrafında dönecek. Örneğin, salonu yükseltmek, daha fazla dekorasyon satın almak, daha fazla personel almak, rütbeyi teneke 2 veya teneke 3’e yükseltmek, bir oditoryum açmak…

My Hotpot Story Apk Para Hilesi

Gerçek hayattaki restoranların kalitesini değerlendiren prestijli Michelin yıldızları gibi, My Hotpot Story Apk Para Hilesi oyununda dünyanın da restoranlar için kendi standartları ve hiyerarşisi vardır. Oyundaki restoran reytingi sırasıyla demir, kalay, bakır, gümüş ve son olarak altın olmak üzere 3 yıldıza karşılık gelen sıralamalara sahip olacak. Hotpot restoranınız, her derecelendirme düzeyine uygun olarak yeni özelliklerin kilidini açabilir veya restoranın ölçeğini genişletebilir.

Restoranınızı yükseltmek istiyorsanız, bunlar My Hotpot Story’deki vazgeçilmez kriterlerdir. Bu üç kriteri eşit bir şekilde belirli bir seviyeye yükseltirken, güveç restoranı yeni bir dereceye yükseltilecektir.

Güveç restoranının sorunsuz ve verimli çalışmasına yardımcı olmak için, restoranda olmasanız bile güveç dükkanını yönetmenize yardımcı olacak daha fazla personel görevlendirin. Güveç restoranında Aşçı, Garson, Kasiyer, Mutfak Asistanı, PG gibi farklı görevlere sahip birçok personel bulunmaktadır. Personeli yüksek bir seviyeye eğitin, oyuncular daha fazla Servis puanı alacak.

My Hotpot Story Apk Mod

Güveç restoranına tavalar, ocaklar, masalar, sandalyeler ve dekorasyonlar gibi daha fazla yeni tesis satın alın, ilgili Tesis puanını artırmanıza yardımcı olacaktır. My Hotpot Story Para Hilesi ile oyunda ihtiyacınız olan paraya sahip olabilirsiniz.

Son olarak, yemekler oluşturulurken, oluşturulan her gıdanın karşılık gelen bir puanı vardır. Ayrıca, daha fazla inceleme puanı kazanmak için yemeği 5 yıldıza yükseltebilirsiniz. Restoranın sıralamasını yükseltmek için gözden geçirme puanları giderek zorlaşacaktır. Gerekli rütbeye ulaşmak ve restoranı genişletmek için oyuncuları daha ayrıntılı hesaplamalar yapmaya zorlayın.

My Hotpot Story’nin hem sesi hem de grafikleri, mobil cihazlar için bir restoran yönetimi simülasyon oyununun kriterlerini karşılıyor. Oyunun uyumlu bir rengi var, güveç restoranındaki her şey Çin güveç restoranının geleneksel özelliklerine sahip. Oyundaki karakterler ve grafikler sevimli, göz alıcı tasarımlara sahip.

Oyun arka plan müziği, verimli bir çalışma gününü teşvik etmeye yetecek kadar yumuşak ama bazen heyecan verici bir sese sahiptir. Çince şarkılar, Yeni Yıl ve Noel gibi büyük bayramlarda bize her zaman çok yakın ve tanıdık bir his verir.

 • My Hotpot Story Apk Para Hilesi Mod 1.4.6 İndir Oyun Hilesi
 • +Para Hilesi
 • +Elmas Hilesi
 • +Training Book Hilesi
 • +Yummy Cookie Hilesi
 • + https://www.hilelioyunindir.com/my-hotpot-story-apk-indir/
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478