Tes 2023 Apk

TES 2023 Apk Süper Lig Yaması Mod 1.0 İndir

TES Mobile 23 Süper Lig APK ile Bu harika futbol oyununu Süper Lig ve TFF 1. Lig Yaması Türkçe oynama keyfini çıkartın.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

TES 2023 Apk, First Touch Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir futbol (futbol olarak da bilinir) simülasyon oyunudur. iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir. Oyun, oyuncuların kendi futbol takımlarını kurmalarına ve yönetmelerine, diğer takımlara karşı maçlarda rekabet etmelerine ve çeşitli ligler ve turnuvalarda ilerlemelerine olanak tanır.

Oyunda oyuncular menajer veya sahada oyuncu olarak oynamayı seçebilir ve takımlarının formalarını, logolarını ve dizilişlerini özelleştirebilir. Ayrıca yeni oyuncularla sözleşme imzalayabilir, takımlarının tesislerini geliştirebilir ve diğer oyunculara karşı çevrimiçi veya tek oyunculu modda bilgisayara karşı maçlarda yarışabilirler.

TES 2023 Apk Son Sürüm

TES 2023 Apk Süper Lig, oynanışı ve özellikleriyle ilgili olumlu eleştiriler aldı ve özel bir oyuncu tabanına sahip. Oyunla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, daha fazla bilgi için oyunun resmi web sitesine bakmanızı veya oyun geliştiricisiyle iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

www.hilelioyunindir.com sitemizden indirdiğiniz TES 23 Mobile Türkçe, iOS ve Android cihazlarda kullanılabilen bir futbol simülasyon oyunudur. Oyundaki grafikler, oyuncular, stadyumlar ve oyunun diğer unsurları için 3B modeller ile gerçekçi ve ayrıntılı olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyundaki grafikler genel olarak iyi karşılandı ve birçok oyuncu ayrıntılara gösterilen özeni ve oyunun genel görsel kalitesini övdü.

TES 2023 Mobile Apk Para Hilesi

Ancak, TES 23 Apk‘daki grafiklerin kalitesinin, oyunu oynamak için kullandığınız cihaza bağlı olarak değişebileceğini unutmamak önemlidir. Oyun, güçlü bir işlemciye ve grafik yongasına sahip üst düzey bir akıllı telefonda, daha az gelişmiş donanıma sahip alt düzey bir cihaza kıyasla farklı görünebilir.

Oyundaki grafiklerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, daha fazla bilgi için oyunun resmi web sitesine bakmanızı veya oyun geliştiricisiyle iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

TES 2023 TFF 1. Lig Yamasında oyuncular, sahada takımlarını kontrol etmek için ekrandaki düğmelerin ve hareketlerin bir kombinasyonunu kullanır. Oyun, oyuncuların ekrandaki düğmeleri kullanarak pas vermelerine, ateş etmelerine ve mücadele etmelerine ve oyuncularını parmaklarıyla sürükleyerek sahada hareket ettirmelerine olanak tanır.

TES 2023 Apk İndir + Süper Lig

Oyuncular, topu başka bir oyuncuya pas vermek için pas düğmesine dokunabilir ve ardından topu sahada istenen konuma sürükleyebilir. Kaleye şut atmak için oyuncular şut düğmesine dokunabilir ve ardından şutlarını nişan almak için topu sürükleyebilirler. Oyuncular, rakip bir oyuncuyu alt etmek için parmaklarını alt etmek istedikleri oyuncunun yönünde kaydırabilir.

Tes 2023 Türkiye yaması aynı zamanda farklı desenlerde kaydırarak hileler ve top sürme yapma yeteneği ve takımlarının dizilişini ve taktiklerini değiştirme yeteneği gibi bir dizi gelişmiş kontrol içerir.

Tes 2023’deki kontrollerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, oyunun eğitimini veya oyun içi yardım menüsünü kontrol etmenizi veya daha fazla bilgi için oyun geliştiricisiyle iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

 1. Linkleri indirin.
 2. İndirdiğiniz ilk linki telefonunuza kurun
 3. Obb Dosyasını ve Data Dosyasını Android klasörünün içine kopyalayın
 4. Oyuna girip oynama başlayın.
 5. Yapamadınız taktirde youtube’de nasıl yapıldığına dair videolar bulabilirsiniz.

Bugün sizlere aynı tarz olan eFootball PES 2023 APK adlı harika bir futbol oyununu tanıtacağım. Playstationda oynadığınız bu oyun artık telefonlarda. Sitemizden ücretsiz indirip deneyebilirsiniz.

 • TES 2023 Apk Süper Lig Yaması Mod 1.0 İndir Oyun Hilesi
 • + https://www.hilelioyunindir.com/tes-2023-apk-indir/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478