Gun Force Apk

Gun Force Apk Para Hilesi Mod 1.14 İndir

Gun Force Apk Para Hileli Mod, geçmişin klasik uzay gemisi atış oyunlarından ilham alan, Android için shoot em'up tarzı bir nişancı oyunu.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

Gun Force, 1991 yılında İrem tarafından geliştirilen, koş ve silah tarzı bir atari oyunudur. Fütüristik bir dünyada geçen hızlı aksiyon, güçlendirmeler ve çoklu seviyeler içerir. Oyunda oyuncular, silahlı bir karakteri kontrol ediyor ve her seviyenin sonuna ulaşmak için düşman dalgaları arasında savaşmalı. Gun Force Apk Ölümsüzlük Hilesi, zorlu oynanışı ve büyük, ayrıntılı karakterleriyle tanınır. Oyun salonlarında piyasaya sürüldü ve daha sonra Süper Nintendo Eğlence Sistemine (SNES) taşındı.

Eskiden klasik arcade uzay gemisi atış oyunlarını oynardınız, benzer oyunların renkli mermilerine dalmış bir çocukluk geçirdiniz, şimdi yine klasik 2D piksel grafiklere sahip, ancak geliştirilmiş aksiyon ve oynanışa sahip yeni bir oyunla tekrar heyecanlanacaksınız. Özellikle artık mekanik bir uzay gemisi değil, kudretli Savaşçıyı kontrol ediyorsun. Oyunun adı Gun Force Apk.

Gun Force Apk Son Sürüm

Oldukça stresli yükseltme sistemlerine sahip pek çok karmaşık atışlı rol yapma oyununun ortasında, Gun Force yeni bir soluk gibi görünüyor. Gun Force Apk Son Sürüm oynarken ilk ekrandan itibaren kendinizi tuhaf ama tanıdık hissediyorsunuz. Suç örgütünün merkezine sızan kudretli bir savaşçının kontrolünde eski Contra oyununu yeniden oynamak gibi.

Ancak oyun aynı zamanda geçmişin arcade uzay gemisi atıcılarının olağanüstü atışlarını anımsatıyor. Her yere sıçrayan 3 veya 5 mermilik mermiler, düşman kuvvetini gözlerinin önünde bir dalga gibi amansızca suladı.

Alev alev yanan neon renkler, kaliteli ekipmana sahip havalı savaşçılar, modern araçlar ve düşmanların silahları gibi birkaç çağdaş modern unsur ekleyin… Hepsi çok canlı bir shoot em’up savaş resmi yaratır.

Gun Force’a giren oyuncu, Gun Force Ölümsüzlük Hilesi Apk direniş ordusunun komutanı olacak. Liderliğini üstlendiğiniz ekipte, üstün atış becerilerine sahip ve hiçbir düşmandan korkmayan birçok yetenekli savaşçı var. Elinizde bir çok İleri Teknoloji var. Böylece ikonik özel silahlar yapabilirsiniz.

Ama Silah Gücü neden var ve insanlık neden bu özel gücün fedakarlıklarına ihtiyaç duyuyor?

Bundan önce, büyük, organize bir suç çetesi olan Lejyon, dünya barışını tehdit etmeye başlıyordu. Darbeler düzenliyorlar, sivillere saldırıyorlar, ulusları terörize ediyorlar ve tüm vatandaşları ezmek için tüm iğrenç şiddeti kullanıyorlar. Biyoteknolojiye ve devasa mekanize silahlara sahip olduğu ve yandaşlarının soğukkanlı katiller olduğu için Legion, insanlığı yok olmanın eşiğine getirebilir. Karşı koyabilecek bir güç yoksa, bu tamamen mümkündür.

Gun Force Apk Para Hilesi bu durumda doğdu. Komutan olarak, kahraman savaşçılarınızı sırayla savaşa gönderecek, tonlarca silah, araç, makine, robot ve hatta düşmandan gelen benzersiz patronlarla yok edeceksiniz. Nihai hedef, genişleme yanılsamasını parçalamak ve kötü Lejyon’un dünyasını ele geçirmektir.

Sezgisel bir kontrol düğmesi tasarımıyla oyuncular kolayca gezinebilir, ateş edebilir, silah değiştirebilir ve süper akıcı kombolar gerçekleştirebilir. Zıplayabilir, koşabilir, hızlı hareket edebilir, düşmanlardan kaçmak için atılabilir, çevresel unsurların arkasına saklanabilir, sürpriz baskınlara atlayabilir ve düşmanların üzerine son hızda yuvarlanabilirsiniz.

Gun Force’un oynanışı, büyük ölçüde savaşçı karakterin hızına ve baskın potansiyeline yöneliktir. Ne kadar çevik aksiyon, esneklik, korkunç hızda atış, kazanma şansınız o kadar artar.

Sitemize en son yüklenen My Hotpot Story Apk Para Hilesi, son zamanlarda çevrimiçi toplulukta hararete neden olan bir restoran yönetimi simülasyon oyunudur. Denemelisiniz.

 • Gun Force Apk Para Hilesi Mod 1.14 İndir Oyun Hilesi
 • +https://www.hilelioyunindir.com/gun-force-apk-indir/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478