Monster Hunter Stories 2’de Amiibo Figürleri Nasıl Kullanılır

Amiibo Figürleri
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Monster Hunter Stories 2’de Amiibo Figürleri Nasıl Kullanılır

Monster Hunter Stories 2‘de Amiibo Figürleri kendi ödülleriyle birlikte gelir. Bu kılavuz, oyunculara onları nasıl talep edebileceklerini ve hangi ödülleri alacaklarını gösterecektir. Amiibo, ilk piyasaya sürüldüğünde dünyayı fırtınaya aldı. Nintendo 3DS ve Wii U için Super Smash Bros’un piyasaya sürülmesiyle bağlantılı bir ürün olarak tanıtılan dünyanın her yerinden oyuncular, kadrodaki her karakteri toplamak için dışarı çıkacaktı. Sınırlı erzak ve yüzücüler hepsini kaparken, dışarıdaki her amiiboyu denemek ve toplamak zor (ama ödüllendirici) hale geliyor. Smash Bros dışındaki birkaç oyun, Monster Hunter serisi de dahil olmak üzere kendi amiibo figürlerini aldı. Bu kılavuz, oyunculara her bir Amiibo Figürleri türünü taramakla birlikte hangi ödüllerin geldiğini gösterecektir.

Monster Hunter Stories, Monster Hunter Rise ve Monster Hunter Stories 2 için Amiibo rakamları yayınlandı. Nintendo 3DS’de yayınlanan orijinal Monster Hunter Stories, bu amiibo figürlerini bulmak biraz daha zor olacak. Bununla birlikte, oyuncular ek ödüller için Mario veya Link gibi alakasız amiibo figürlerini tarayabilir. Gerçek hazine, oyunun yanında yayınlanan tarama amiibo figürleriyle birlikte gelir. Oyuncular her amiibo figürünü taradığında ne olur.Monster Hunter Stories 2’de Her Amiibo Figürü Ödülü

Monster Hunter Stories 2, tarandıktan sonra bir avuç ödülle yayınlandı. Onları toplamak için herhangi bir köylüdeki Dua Potuna gidin ve “Amiibo kullan”ı seçin. Şimdi, ödülleri toplamak için söz konusu amiiboya dokunun. Monster Hunter Stories 2 amiibo, kendi özel eşya setiyle birlikte gelir ve oyuncular günde bir kez bir amiibo talep edebilir. Oyuncu başka bir tarihte onları tekrar taramaya çalışırsa, daha küçük bir ödül alır. İşte her amiibo ile birlikte gelenler.

Razewing Ratha amiibo: Red’in Kıyafeti
Ena: Kyle ve Ena’nın Kıyafeti
Tsukino: Tsukino Kıyafeti
Herhangi bir Monster Hunter Rise Amiibo: Oyuncular, bunlardan birini ilk kez taramak için özel bir çıkartma seti alacaklar. Oyuncuların seti toplamak için yalnızca olası 3’ten birini taramaları gerekir.
Diğer Amiibo (Mario, Isabelle, Pokemon, vb.): Oyuncular rastgele küçük bir bonus alacaklar.

Genshin Impact: Never-Ending Battle Nasıl Oynanır?

Genshin Impact: Never-Ending Battle Nasıl Oynanır? Yeni Genshin Impact özel etkinliklerinin çoğu, zorlu dövüşlerle oyunculara meydan okumaya ve oyuncuların sınırlı bir süre...

Belirtildiği gibi, oyuncular ödülleri günde bir kez toplayabilecekler. Bu, etrafta toz toplayan tonlarca amiiboya sahip oyuncular için harika. Amiibo rakamları etrafındaki hype kesinlikle ölmüş olsa da, Nintendo’nun üçüncü taraf şirketlerin kendilerini yaratmalarına izin verdiğini görmek güzel. Monster Hunter Stories 2 amiibo, orada en iyi görünenlerden bazıları.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Videoder Premium Mod APK 14.4.2 İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478