Mobile Legends Menzilli DPS nasıl oynanır

Mobile Legends Menzilli DPS oynama
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobile Legends Menzilli DPS nasıl oynanır

Menzilli DPS birimleri genellikle Nişancı ve Büyücülerdir. Menzilli Fiziksel DPS kahramanları son derece güçlüdür ve bu ikisi arasında daha iyi bir seçim diye bir şey yoktur. Her ikisi de eşit derecede iyidir ve her takımda eşit derecede gereklidir. Mobile Legends Menzilli DPS oynama tecrübe gerektirir.

Büyücüler / Fiziksel DPS, oyun üzerinde büyük etkisi olan hasar veren birimlerdir. Bir takımın sahip olabileceği en güvenilir ve önemli hasar vericilerden bazılarıdır çünkü kitleri, güçlü patlama becerileri ve güvenilir hasar vermelerine izin verir.

Hasar verme becerilerine ek olarak, Büyücüler / Fiziksel DPS, beklenmedik düşmanları öldürmek için CC – Burst becerilerini birleştirmelerine izin veren birçok CC yeteneğine sahip olabilir.

Mage’ler / Physical, çoğunlukla orta kulvarda oynanır, çünkü şeritleri zorlamalarına ve minyon dalgalarını hızlı bir şekilde temizlemelerine olanak tanıyan birçok güçlü beceriye sahiptirler. Bir Büyücü olarak yapabileceğiniz en iyi şey, şeridinizi zorlamak, ihtiyacınız olan eşyaları satın almak ve ardından hızlı bir şekilde yan şeritlerden birine doğru dolaşmaktır (yan şeritlerden birine doğru hızla dolaşmaktır (çünkü çoğu zaman orta şeritte bir Büyücü oynayacaksınız) .

Bir Büyücü / Fiziksel olarak düşman hattını öldürmeseniz bile, geri çekilip geri çağırmak için yeterince düşük olana kadar HP’lerini azaltabilmelisiniz.

Mobile Legends Menzilli DPS Avantajlar:

 • Öldürme baskısı var
 • Temiz dalgalanabilir
 • Dolaşabilir
 •  Can sıkıcı
 • Sihirli bir DPS’ye ihtiyaç duyan her takımın özüdür

Mobile Legends Menzilli DPS Dezavantajları:

 • Oldukça yumuşaktır (güçlü savunmaları veya çok fazla HP’si yoktur)
 • Mana aç olabilir (özellikle Büyücüler)
 • Bir düşman onlara saldırırsa kolayca şeritten çıkmaya zorlanabilir

Mobile Legends Menzilli DPS Hangi Koridorda Oynar?

Bir Büyücü / Fiziksel DPS olarak, her zaman minyonlarınızın arkasında kalmak ve düşmanlar menzile girene kadar çiftlik yapmak istersiniz. Menzilinizdeyse ve becerileriniz yüksekse, tek başınıza öldürebilirsiniz. Aksi takdirde, çiftçilik yapmaya devam edin, XP ve Altın kazanın ve ölçeklendirin.
Asla cepheye gitmek istemezsin! Bir rakip sizi onlara doğru yürürken görürse ve sayı avantajına sahipse, birkaç saniye içinde ölebilirsin. Öyleyse, ekibinizin ve tankınızın veya savaşçınızın öne çıkmasını bekleyin.

Çiftçilik yaparken, çiftçilik yapmak, düşman koridorunu öldürmek veya basitçe onları geri çağırmaya zorlamak istersiniz. Sonra nehre doğru yürüyün ve yengeci alın.

Bunu yaptıktan sonra düşman kulesine yürüyebilir ve onu yok edebilirsiniz. Bunu yapabilirseniz, o zaman birkaç orman kampı alma önceliğiniz vardır. Çok fazla Altın / XP kazanana ve rakibe karşı bir avantaj elde edene kadar bunu tekrarlayın. Son olarak, Tankınız, Desteğiniz veya diğer üyelerinizle bir takım savaşına zorlamak ve düşmanı yok etmek istiyorsunuz.

Mobile Legends Menzilli DPS hangi itemler Kasılır?

Seçtiğiniz kahramana bağlı olarak, güçlü Büyü Gücü öğeleri veya Saldırı Gücü öğelerini seçmek istersiniz. DPS kahramanları için her zaman büyü vampirine öncelik vermek istersiniz, çünkü böylesine yüksek bir hasar çıkışı ile oldukça fazla HP geri kazanabilirsiniz. Bu sadece sürüngenlere karşı değil, aynı zamanda desteğin bir saniyeliğine gözlerini senden çekmesine izin verdiğin takım dövüşlerinde de yardımcı olur.
Ek olarak, özellikle Mobile Legends Menzilli DPS oynama, bir miktar bekleme süresi azaltması ve Mana yenilenmesi elde etmek istersiniz. Bir oyunda ne kadar ilerlerseniz, dikkatinizi penetrasyon öğelerine de o kadar fazla yöneltmelisiniz. Öndeki tankları parçalamaya yardımcı olacak ve düşman arka hattına çok daha hızlı erişmenizi sağlayacak.

Mobile Legends En iyi Menzilli DPS

Meta her zaman değişiyor, bu yüzden mevcut yamada güçlü olan bir kahraman seçmeye çalışmalısınız. En yeni üst düzey DPS kahramanlarını takip etmek için Mobile Legends katman listesine göz attığınızdan emin olun!

– Mages / Physical yumuşacıktır, bu yüzden her zaman önünde birisinin sizin için soyulmasını istersiniz.
– Kazanabileceğinizden% 10000 emin değilseniz asla 1v2 düşmanları denemeyin. Başarısız olursanız, yalnızca şeridinizi değil, gelen takım dövüşlerini ve hatta oyunu kaybedebilirsiniz.

– Erken oyunda, erkenden kartopu yapmak için biraz öldürmeyi denemek ve öldürmek istersiniz, ancak çok riskliyse, çiftçilik ve hatta daha fazla çiftçilik yapın.

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobile.legends&hl=tr&gl=US

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mobil Legends Suikastçı nasıl oynanır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478