Mobil Legends Şavaşçı nasıl oynanır

Mobil Legends Şavaşçı oyna
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobil Legends Şavaşçı nasıl oynanır

Savaşçılar tanklar kadar güçlü değiller ama savunmaları hala Büyücülerin, Suikastçıların ve Nişancılarınkinden daha yüksek. Mobil Legends Şavaşçı oyna ile güçlü hasar verme becerilerine ve bir 1v1 veya hatta bir 1v2 durumunda hayatta kalmak için yeterli savunmaya sahip oldukları için taşıyabilirler.

Benzer şekilde, tekli şeritlerde, dalgalarınızı zorlayabilmek ve baskınlar kurabilmek istiyorsunuz. Mümkünse, solo beceriler edinmek istersiniz. Bir Savaşçı olarak, bir Desteğe ihtiyaç duymadan şeridi kendi başınıza tutabileceksiniz.

Mobil Legends Şavaşçı Avantajlar:

 • Kendi başına şeridi tutabilir
 • Kendi başına öldürebilir
 • Tek başına bir şeridi itebilir ve çoğu durumda kaçabilir (doğru konumlandırılmışsa)
 • Geç baskı uygulayabilir, böylece düşmanların diğer şeritlere uygulayabileceği baskıyı azaltabilir
 • Can sıkıcı
 • Etkili bir şekilde dalgalanabilir

Mobil Legends Şavaşçı Dezavantajları:

 • Erken kapatılırlarsa, geri dönmek zor olabilir.
 • Takımın geri kalanı bir takım savaşında düşmanları alt edemeyecek kadar zayıfsa, bir Savaşçı muhtemelen düşmanları 1v5 yapamaz
 • Her zaman en iyi “takım oyuncuları” olmayabilirler (takım onlara ihtiyaç duyduğunda, zorladıkları veya başka bir şey yaptıkları için bulunmayabilirler)

Mobil Legends Şavaşçı Hangi koridorda oynar?

Şavaşçılar harika solo şeritlerdir, bu yüzden her zaman şeridinizi nasıl oynayacağınıza dair bir fikriniz olsun istersiniz. Savaşçılar kendi yollarına bakarak kendi başlarına harika gidiyorlar, ancak takımın geri kalanı zor kaybediyorsa, onlara yardım etmek istersiniz.
Savaşçılar kusursuz karar vericiler olmalıdır çünkü itmeyi bölebilir ve ardından düşmanın kazanma umutlarını hızla yok etmek için takım dövüşlerine katılabilirler.

Asla şeritte kaybetmek istemezsiniz, ancak yaparsanız, çiftçilik yapmaya devam etmeli ve o ata geri dönmelisiniz. Bu nedenle haritayı sürekli kontrol etmeniz ve düşmanın konumunun farkında olmanız gerekir.

Ya kölelerin arkasında kalmalı ve düşmanla karşılıklı ticaret yapmalısınız. “Temel” bir konumlandırmayı adlandırmak oldukça zordur çünkü Savaşçılar, uygun bir zaman olduğunu düşündükleri zaman angajmana girip bağlantıyı kesmelidir.

Kısacası, biraz agresif bir şekilde pozisyon almak istiyorsunuz, ancak yine de güvenliğinize geri dönme şansınız var.

Şeritinizi kazandıktan sonra, başka bir şeride gitmek ve bu şeridi ikiye ayırarak (tek başına) veya kuleleri alıp size düşmanları çekerek onlara yardım etmek istersiniz.

Mobil Legends Şavaşçı hangi eşyalar kullanılır?

Savaşçılar, bir tank ve bir DPS kahramanı arasında bir melez olarak kabul edilebilir. Erken “çevrimiçi olmalarına” izin veren öğeler alırsanız iyi çalışabilirler ve oyun ilerledikçe, bir “tankçı” savaşçı veya hasar odaklı bir savaşçı.
Her şey maçların nasıl gittiğine bağlı. Takımınız öndeyse, ancak daha fazla “cana” ihtiyaçları varsa, bazı ek HP + DMG öğeleri veya hatta dolu bir tank öğesi alabilirsiniz. Aksi takdirde, daha “olağan” bir Savaşçı yapısına gidebilirsiniz (önerilen şeyler).

Önünüzde güçlü bir tankınız varsa, size daha büyük bir güç artışı sağlamak için biraz daha fazla hasar odaklı öğeler bile seçebilirsiniz.

Mobil Legends Şavaşçı hangi koridorda oynamalı?

Meta her zaman değişiyor, bu yüzden mevcut yamada güçlü olan bir kahraman seçmeye çalışmalısınız.

Sonuç:
– Bir Mobil Legends Şavaşçı oyna her zaman bir şeritte yalnız kalmak zorunda kalmaz, uygun gördüklerinde takım savaşlarına katılabilirler.
– Bir dövüşçü bir şeride baskı uygularsa, takımın geri kalanı diğer şeritlere gitmeli ve onlara baskı yapmalıdır.

– Bir dövüşçü takıma katılmayı planlıyorsa, şeridinin zorlandığından emin olmalıdır, aksi takdirde şeritten çıkma önceliği olmayacaktır.

– Bir Dövüşçü beslenirse (öldürürse, Altın ve DP’de önde ise) çok fazla öldürme baskısına sahip olmalı ve 1 veya 2 düşmanı kendi başlarına alt edebilmelidir.

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobile.legends&hl=tr&gl=US

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mobile Legends Menzilli DPS nasıl oynanır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478