Mobil Legends Suikastçı nasıl oynanır

Mobil Legends Suikastçı Oynama
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobil Legends Suikastçı nasıl oynanır

Assassins ile her zaman içeri girmek, öldürmek ve dışarı çıkmak istersiniz. Her zaman hasar görmeyeceksiniz, bu yüzden en iyi bahsiniz, gözünüzün önünde duran yumuşacık düşmanlara tam anlamıyla saldırmak, onları öldürmek ve sonra kaçmak. Mobil Legends Suikastçı Oynama ile ilgili tecrübelerinizi arttırmanız gerekmektedir.

Bunu yapmanın arkasındaki ana sebep, yakın dövüş menziline girmeniz gerekeceği ve normalde suikastçıların beklenmedik bir düşmanla karşı karşıya kaldıklarında onları hayatta tutmak için çok fazla savunma yeteneğine sahip olmadıklarıdır. Yani, mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak istersiniz.

Mobil Legends Suikastçı Avantajları:

 • Çok yüksek patlama DPS
 • Çok fazla hareketlilik
 • Kolayca gank ve dolaşabilir
 • Nispeten hızlı öldürülmesi gereken düşmanlarla başa çıkabilir
 • Rakipleri bire bir suikast yapabilir ve düşman takımını sayı dezavantajına sokabilir
 • Arkalarında bile kartopu yapabilirler

Mobil Legends Suikastçı Dezavantajları:

 • Çok düşük savunma
 • Takım dövüşlerinde her zaman başarılı olmayın, izole ezilmiş düşmanların onlara suikast düzenlemesini isterler
 • Geride kalırlarsa alakasız olurlar

Mobil Legends Suikastçı Hangi Koridorda Oynar?

Assassins’i oynadığınızda, neredeyse hiçbir zaman ilgi çekici biri olmak istemezsiniz. “Son vuruş” yapan veya HP’si düşük, hatta% 50 HP gibi bir şeye sahip (veya elbette daha azı) rakipleri yenen kişi olmak istersiniz. Bir öldürmeye aktif olarak katılmak istediğiniz tek zaman, birini 100’e 0 yapabileceğinizi bildiğiniz zamandır.

Ana hedefleriniz, savunma ve hareket kabiliyetinden yoksun düşman DPS kahramanlarıdır. Çalılıkta kalabilir ve çok uzağa itildiklerinde veya en azından beklediklerinde onları şaşırtabilirsiniz. Suikastçılar oldukça yüksek hareket kabiliyetine sahip oldukları için, düşmanları kendi ormanlarında veya savunmasız olabileceklerini düşündüğünüz herhangi bir durumda şaşırtmaya da çalışabilirsiniz.

Koridorda geçiyorsan, şeridi içeri itip sonra dışarı çıkmadıkça düşmana çok yaklaşmak istemezsin. Düşman kulesinin ve CCd’nin altına yakalanmak istemediğiniz için çalıları kendi yararınıza kullanmak istersiniz (takım dövüşlerinde de düşmanın ezmelerini alt etmeye çalışın).

Mobil Legends Suikastçı Eşyaları neler?

Assassins’te neredeyse her zaman hasar vermek ve daha spesifik olarak düz hasar ve kritik olmak istersiniz. Suikastçılar genellikle 4. seviyeye ulaştıkları ve Ultimate’ın kilidini açtıkları anda yükseldiklerinden, daha erken “çevrimiçi olmanıza” izin veren öğeler oluşturmaya çalışmalısınız. Yani, o zamana kadar güçlü eşyalarınız varsa, çok daha büyük bir etkiye sahip olacaksınız.
Eşya belirleme, yapmak istediğiniz hasarın türüne ve düşman ekibindeki kahramanlara bağlıdır. Her zaman onlara “karşı çıkan” öğelere sahip olmak istersiniz.

Mobile Legends’ta en iyi Suikastçi Hangisi?

Meta her zaman değişiyor, bu yüzden mevcut yamada güçlü olan bir kahraman seçmeye çalışmalısınız. En yeni üst düzey Assassin’lerden haberdar olmak için Mobile Legends kademe listesine göz attığınızdan emin olun!

Sonuç:
– İnsanları bir Suikastçı olarak öldürmek istediğinizde, düşük HP düşmanlarına> karşılık veremeyen (belirli destekler) ya da yumuşacık DPS> geri kalanıyla savaşamayan yumuşak düşmanlara öncelik vermek istersiniz.
– Neredeyse hiçbir zaman düşmanlarla uğraşmak istemezsiniz, özellikle de CC becerilerine sahiplerse veya ultiler varsa ve sayılarda avantaja sahiplerse

– Araziyi kendi yararınız için kullanmak istiyorsunuz, bu yüzden beklenmedik düşmanları yakalamak için tüm çalılar ve savaş sisi yardımınıza gelmelidir.

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobile.legends&hl=tr&gl=US

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mobil Legends Destek nasıl oynanır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478