Mobil Legends Tank nasıl oynanır

Mobil Legends Tank Oyna
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobil Legends Tank nasıl oynanır

Bir tank olarak, ilk dalgayı ittiğinizden ve 4. seviyeye hızla eriştiğinizden emin olmak istersiniz. Çoğu zaman, tanklarla, en iyi “savunma” iyi bir “saldırıdır”, bu nedenle, minyonları itmek için elinizden gelen her şeyi yaptığınızdan emin olmak, tüm EXP’leri almak ve sonra geri çekilip bazı öğeler satın almak ve devam etmek istersiniz. baskı uygulamak. Mobil Legends Tank Oyna tecrübelerinizi yükseltin

Bir kez ilerledikten sonra, diğer takım arkadaşlarına şeritlerini zorlayarak yardım etmeye başlamak istersiniz. Yanınızda sürpriz unsuru olması için çalıları kullanın ve öldürme şansınızı artırın.

Mobil Legends Tank Avantajlar neler?

 • Çok yüksek savunma
 • Çoğu durumda hayatta kalabilir, özellikle de onlara yardım edecek bir Destek yakınındaysa.
 • Ekibin “çekirdeğinin” bir parçasıdır
 • Can sıkıcı

Mobil Legends Tank Dezavantajlar neler?

 • Öldürme baskısı yok
 • Tek başına oyun taşıyamazlar
 • Ekibe ve takım dövüşlerine (ve onları kazanmaya) büyük ölçüde güvenin

Mobil Legends Tank Hangi koridorda oynar?

Tank oynadığınızda, rolünüz takımınızın alacağı hasarın bir kısmını (ideal olarak çoğunu) hafifletmek olacaktır. Ön saflara geçmek ve becerilerinizi kullanarak ekibinizdeki hasar vericiler düşman birimlerini kırıncaya kadar “kaleyi korumak” için kullanmak istiyorsunuz.

HP’niz düşmeye başladığında, Desteğiniz sizi iyileştirmeli / korumalıdır, ancak bunu yapamazlarsa, biraz geri çekilmeniz gerekir (böylece ölmezsiniz), yapabiliyorsanız yenilenmeye çalışın ve sonra takımına yardım et (eğer takım savaşı hala devam ediyorsa).

Not: Bir tank, kule aggrounu alarak ve hasar verenlerin rakibi “güvenli” bölgelerinde yok etmelerine izin vererek düşman kulelerinin altında bir angajman kurabilir.

Mobil Legends Tank Hangi eşyalar kullanılır?

Tank oynadığınızda, düşman ekibin kompozisyonunu ve şu anda ne kadar güçlü olduklarını (besleniyorlarsa veya yemiyorlarsa) kontrol etmek istersiniz. Standart yapılar çok fazla HP, Zırh ve Büyü Direnci içerir, ancak HP Regen’i de almaya çalışmalısınız. Eşyalar, özellikle düşmanın inşa ettiği şeye bağlıdır, bu nedenle çok sayıda Fiziksel DPS’ye sahiplerse daha fazla Zırh veya güçlü bir Büyücülere sahiplerse çok daha fazla Büyü Direnci elde etmek istersiniz.
HP ve HP Regen, durum ne olursa olsun harika çalışıyor çünkü hayatta kalmanız için size daha büyük bir sağlık havuzu sağlayacaklar.

Mobile Legends’ta hangi Tank iyi?

Meta her zaman değişiyor, bu yüzden mevcut yamada güçlü olan bir kahraman seçmeye çalışmalısınız. En yeni üst düzey Tankları takip etmek için Mobil Efsaneler kademe listesine göz attığınızdan emin olun!
Sonuç:
– Bir tankın ana rolü, hasar verenleri soymaktır, ancak bundan daha fazlası.
– Tank birimlerinin amacı “can kalkanı” olarak hareket etmekten daha fazlasıdır. Müttefikler için güçlendirmeler sağlayabilirler, büyük angajman fırsatları sunabilirler ve hatta biraz hasar verebilirler.

– Bir tank bir takım savaşında kötü bir konumdaysa, takım için başka türlü kazanılabilecek bir savaşı tamamen yok edebilir.

– Tanklar HER ZAMAN devreye girmemelidir. Kavga edip edemeyeceklerine bağlı olarak durumları değerlendirmeleri ve arama yapmaları gerekir. (ve ideal olarak, ekip bu çağrıları takip etmelidir).

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobile.legends&hl=tr&gl=US

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mobil Legends Şavaşçı nasıl oynanır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478