Minecraft’ta SMP Ne Demektir?

Minecraft SMP
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft’ta SMP Ne Demektir?

Piyasaya sürüldükten on yıl sonra Minecraft, milyonlarca oyuncuyla en popüler oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Minecraft, bir oyundan çok neredeyse kendi platformudur, çünkü eğlencenin bir kısmı benzersiz modlara ve oyun tarzlarına sahip sunucular bulmaktır. Bu anlamda yeni oyuncular için göz ardı edilemeyecek bir terim SMP‘dir.

Gerçekten, Minecraft başından beri bir sanal alan olmuştur. Oyunda üç ana mod vardır: Oyuncuların yiyecek ve kaynak aramak zorunda olduğu Survival; Projeler inşa etmek adına tehditleri ortadan kaldıran Creative; ve Survival’a benzeyen, ancak komut blokları aracılığıyla komut dosyasıyla oluşturulmuş sunucu komutları dahil olmak üzere daha fazla yapı sunan Adventure. Gerçekten de sunucu modları, başlangıçta tasavvur edilenin ötesinde bir olasılıklar evrenini mümkün kıldı.SMP, daha ayrıntılı modlardan herhangi biri olmadan Minecraft’ın temel deneyimi olan Survival Multiplayer‘ın kısaltmasıdır. Bununla birlikte, bu bağlamda bile, Apex Minecraft Hosting‘in belirttiği gibi, çeşitli varyasyonlar vardır. Sadelik meraklıları için Vanilla sunucularını avlamak en iyisidir – bunların (varsa) birkaç modu vardır ve tek oyunculudan ayrılan insanlar için iyi başlangıç ​​noktaları olabilir. Daha dost canlısı, oyuncuların ve AI düşmanlarının saldırma seçeneğini devre dışı bırakan Vanilla PvE veya Peaceful sunucular. Envanter kaybetmek veya ilerlemeyi inşa etmek sinir bozucu olabileceğinden, oyuna yeni başlayanlar mümkünse buradan başlamalıdır.

Modlu Minecraft Ödüller ve Tehlike Sunuyor

Modifiye edilmiş sunucular birçok farklı çeşitte gelir, bu nedenle Vanilla Minecraft bir kez oynandığında, gerçekten bir şey tıklayana kadar farklı olanları denemek meselesidir. Bir adım yukarı, oyunun bazı pürüzlü kenarlarını düzelten bir Yarı Vanilya sunucusudur, örneğin oyuncuların manuel ticaret yapmak yerine birbirlerine ürün satmalarına izin veren bir mağaza eklemek gibi. Bir meydan okuma için, Skyblock sunucuları oyuncuları küçük yüzen adalara bırakır, Faction sunucuları fetih üzerine kuruludur ve Anarchy sunucuları tam bir kaostur. Aslında, Peaceful yeni başlayanlar ve çocuklar için harika bir girişse, Anarchy tam tersidir – oyuncular hile, keder ve saldırgan dil ve binalar için hazırlıklı olmalıdır.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/minecraft-mod-apk-son-surum-indir/” text=” Minecraft Apk İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Genel olarak SMP herkes için olmayabilir. Bazı oyuncular Minecraft‘a bir Lego setiymiş gibi ilgi duyuyor – ve Survival’da devasa yapılar inşa etmek mümkün olsa da, bir sarmaşık tarafından günlerce süren çalışmaların yok edilmesini önlemek için Creative’e bağlı kalmak daha iyidir. Özellikle Anarchy sunucularında kendi eğlence tanımlarına sahip oyuncular daha zor Minecraft SMP‘lerini tercih edebilirler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Minecraft Ben 10 DLC Güncellemesi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478