Minecraft Ben 10 DLC Güncellemesi

Minecraft Ben 10 DLC
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft Ben 10 DLC Güncellemesi

Mojang Studios, Ben 10 televizyon dizisiyle bir geçiş dizisi olan en son Minecraft DLC‘yi piyasaya sürdü. Minecraft oyuncuları bunu zaten Marketplace’ten alabilir, ancak hayranlar neye yatırım yapacaklarını öğrenmekle ilgileniyorlarsa, yatırım yapmadan önce en son DLC, işte ne bekleyebileceğinize dair bir genel bakış.

Ben 10 DLC, DreamWorks’ün Ejderhanı Nasıl Eğitirsin franchise’ının bir geçişi olan Minecraft‘ın aldığı son DLC’nin ayak izlerini takip ediyor. Görünüşe göre Minecraft, hayranlara daha da fazla geçiş fırsatı sunmaya hazırlanıyor. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin DLC‘si, seriden ilham alan yeni yerleri, karakterleri ve görevleri Minecraft’a ekledi. Oyuncular ayrıca, bazılarını görevleri tamamlarken kurtarabilecekleri birkaç farklı ejderha türünü eğitip binebildiler.Oyuncular, televizyon programında yer alan çeşitli türlerden yabancı DNA’yı alabilecek, toplayabilecek ve kullanabilecekleri için Minecraft’ın Ben 10 DLC’sinde benzer bir özellik mevcut olacak gibi görünüyor. Her iki DLC paketi de ücretsiz bir karakter özelleştirme öğesi içeriyordu – How to Train Your Dragon örneğinde Hiccup’ın çivili bacağı ve yeni Ben 10 DLC’de Ben’in tişörtü. Bununla birlikte, en yeni DLC ayrıca oyuncuların kullanması için birkaç benzersiz özellik daha içeriyor.

Minecraft’ın Ben 10 DLC’sinde İki Oyun Modu Var

Mojang Studios, Ben 10 Minecraft DLC‘nin iki farklı oyun modu içerdiğini duyurdu: Hikaye Modu ve Serbest Dolaşım Modu. Hikaye Modunda oyuncular, Ben 10 animasyon serisindeki tanıdık karakterlerin kayıp uzaylı DNA’sını almasına yardım etmekle görevlendirilecek. Hikaye boyunca daha fazla DNA toplandığı için yeni uzaylı formları kullanılabilecek. Oyunculara ayrıca, maceralarında farklı zorluklar üstlenmek için farklı uzaylılara dönüşürken serideki ikonik kötüleri yenme fırsatı verilecek.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/minecraft-mod-apk-son-surum-indir/” text=” Minecraft Apk İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Free Roam Mode ise oyuncuların benzersiz yeteneklerini test etmeleri için her uzaylı formunun kilidini aynı anda açar. Her bir farklı uzaylı formunun becerilerini sergilemek için farklı konumlar mevcuttur – örneğin, oyuncuların koşması için gökdelenler bulunabilir ve XLR8’in hız-iblis uzaylı formu tarafından geniş yol alanları kullanılabilir. Ben 10 DLC‘nin piyasaya sürülmesi, Minecraft’ın Caves & Cliffs güncellemesinin çıkış tarihi ile ilgili bir duyuru ile birleştirildi – en azından ilk kısmı – oyunun hem Bedrock hem de Java sürümlerinde 8 Haziran’da düşecek. Minecraft hayranları, bu ay oyunu oynarken deneyimleyecekleri önemli miktarda yeni içeriğe sahip olmayı bekleyebilirler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

2021 İçin İki Yeni PUBG Haritası ve Miramar Güncellemesi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478