Minecraft: Sivri Damla Taşı Nasıl Yapılır

Minecraft: Sivri Damla Taşı
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft: Sivri Damla Taşı Nasıl Yapılır

Minecraft hayranları, ikonik oyunun yeraltı mağara sistemlerinin elden geçirilmesi için uzun bir süre bekledi ve Mojang, Caves and Cliffs güncellemesini kesinlikle teslim etti. Rastgele oluşturulmuş aynı yapılardan yaklaşık on yıl sonra, Minecraft mağaraları, merakla beklenen güncellemede uygulanan tüm yeni bloklar ve özellikler sayesinde artık daha güçlü bir kimliğe sahip olacak. Nadir cevher için yeraltına sızmak ve canavarlarla savaşmak her zamankinden daha iyi ve etten oyulmuş mağaralara eklenen yeni blok türlerinden biri de Minecraft: Sivri Damla Taşı.

Sivri Damla Taşı, Minecraft‘ın yeni mağaralarındaki sarkıt ve dikitleri oluşturan bloklardır. Yeraltı arazisini görsel olarak daha çekici ve dinamik hale getirmenin dışında, oyuncuların kullanabileceği çeşitli pratik uygulamalara sahiptirler. Bir dikite inerken düşme hasarı katlanarak artar, bu da onları düşman oyuncuları savuşturmak için üslerin içine ve çevresine yerleştirmek için mükemmel tuzaklar haline getirir. Sarkıtlar ise tavandan düştüklerinde hasar verir ve altlarına bir kazan yerleştirildiğinde zamanla damlayan su veya lav damlacıklarını toplarlar. Minecraft hayranları bu bloklardan çok fazla mesafe kat edebilirler, işte bunları nasıl yapacağınız.Sivri Damla Taşı Bulma ve Çiftçilik

Dünyada doğal olarak oluşan sivri damlataş bulmanın iki yolu vardır. Birincisi, bir madencinin normalde diğer mayınlı kaynaklar için yaptığı gibi, büyüdüğü yerlere gidip kazma ile kazmaktır. Sivri Damla Taşı, Mağaralar ve Uçurumlar güncellemesinin ikinci yarısının bir parçası olan, uygun şekilde adlandırılan Damla Taşı Mağarası biyomunda ve normal mağaralarda sık sık ortaya çıkar, ancak bunlar orada daha az yaygın bir olaydır. Ek olarak, büyük bir zümrüt koleksiyonu oluşturanlar, onları zümrüt başına iki Sivri Damla Taşı karşılığında gezgin bir tüccar NPC’ye takas edebilir. Nadir olmaları nedeniyle, oyuncular onları dikkatle kullanmak isteyeceklerdir.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/minecraft-mod-apk-son-surum-indir/” text=” Minecraft Apk İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Neyse ki, birkaç tane elde ettikten sonra daha fazla damlataş yetiştirmenin bir yöntemi var. Aynı bölgelerde doğal olarak bulunan veya 4 uçlu damlataş kullanılarak küp şeklinde hazırlanmış bir damlataş blok üzerine sivri uçlu bir damlataş baş aşağı yerleştirilirse, üzerinde su kaynağı olması şartıyla sivri damlataş sarkıta dönüşecektir. damlataş bloğu. Ayrıca büyüyen sivri damlataşının en az 11 blok altında bir blok olmalıdır. Zamanla, sivri damlataş daha uzun ve daha uzun büyüyecek ve ondan daha fazla sivri damlataş toplanıp başka bir yerde yetiştirilebilir. Yakınlarda karanlıkta gizlenen her türden yaratıkla birlikte mağaraların tehlikeli doğası göz önüne alındığında, onları evde, kalede veya üs olarak adlandırdıkları her neyse, zarar görmeyecek bir yerde yetiştirmek en iyisidir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Genshin Impact Bilinmeyen Tanrı’nın Gerçek Adı Nedir?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478