Genshin Impact Bilinmeyen Tanrı’nın Gerçek Adı Nedir?

Genshin Impact Bilinmeyen Tanrı
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact Bilinmeyen Tanrı’nın Gerçek Adı Nedir?

Genshin Impact, oyuncu Gezgin’e ve ikiz kardeşlerine hitap eden Bilinmeyen Tanrı‘nın bir ara sahnesiyle açılıyor. Oradan kardeş kaçırılırken, Gezgin oyunun olaylarından kısa bir süre öncesine kadar mühürlenir. Gezgin Teyvat’ın etrafında koşarak sorunları çözerken, Fatui’yle savaşırken ve ara sıra kardeşlerini aramaya geri dönerken, Genshin Impact Bilinmeyen Tanrı ​​bulmak daha büyük şemsiye planını oluşturur.

Genshin Impact‘teki Bilinmeyen Tanrı hakkında çok az şey biliniyor, ancak insanlığa karşı bir kin besliyor gibi görünüyor ve Gezgin’in diyar atlama yeteneklerini bunun bir parçası olarak mühürledi. Şimdilik, Gezgin Teyvat’ta mahsur kaldı ve Arhontlar, bilgi için basıldığında şimdiye kadar temkinli davrandılar. Bilinmeyen Tanrı’nın adının ne olduğunu bilmek bile bu noktada aydınlatıcı olabilir.Reddit’teki bazı hayranlar, oyun dosyalarına bakarak gizemli Bilinmeyen Tanrı’nın adı gibi görünen şeyi zaten buldular. Açılış ara sahnesinde, iblis Asmodeus’un alternatif bir şekli olan “Asmoday” olarak etiketlenmiş gibi görünüyor. Buna ek olarak, Bilinmeyen Tanrı açılış ara sahnesinde kendisine Göksel İlkelerin Koruyucusu adını verir. Bunu akılda tutarak, resmi adı muhtemelen “Asmoday, Cennetsel İlkelerin Muhafızı” veya benzeri bir şeydir. Bununla birlikte, Genshin Impact’teki Teyvat’ın tanrıları ve fraksiyonları genellikle yalnızca bir adla bilinmez. Resmi isimlerine ek olarak, Monstadt’taki Venti’de görüldüğü gibi, gizli olmak istediklerinde takma adları da var.

Genshin Impact’in Bilinmeyen Tanrı Teorileri Açıklandı

Bir teori, sevimli Genshin Impact maskotu Paimon’un gizlice Asmoday olduğunu belirtir. İster hafıza kaybı ister kötü niyetli bir plan olsun, Gezgin’in asla bakmayı düşünemeyeceği yerdedir. İlginç bir şekilde, Paimon aynı zamanda Ars Goetia’dan bir iblisin adıdır, ancak diğer bazı karakterlerin de isimlerini ondan aldığını söylemek gerekir. Bu teori doğruysa, o zaman Paimon tüm bu acil gıda şakaları için intikamını planlıyor olabilir.

İkinci teori, Honkai Impact 3rd’den Kiana, Bilinmeyen Tanrı’ya çarpıcı bir benzerlik gösterdiğinden, diğer miHoYo oyunlarıyla ilgili bazı bilgilere dayanır. Güçleri bile, Honkai Impact 3rd’deki Void’in ikinci Herrscher’ı olarak Kiana’nın yeteneklerinin yeniden renklendirilmiş gibi görünüyor. Önemli bir şekilde, Inazuma’dan yaklaşan Electro Archon Baal, Kiana’nın en iyi arkadaşı ve tartışmalı aşk ilgisi Raiden Mei’ye geri dönen Raiden Shogun olarak biliniyor, bu yüzden bu tesadüfler gerçek bağlantılar olabilir.

Genshin Impact Kazuha Karakter Detayları

Genshin Impact Kazuha Karakter Detayları En yeni Genshin Impact kahramanı Kazuha, piyasaya sürülmeden önce geliştirici miHoYo’dan özel bir ilgi gördü ve arka...

Bilinmeyen Tanrı‘nın adının Asmoday olup olmadığı ve aslında Paimon veya Kiana olup olmadığı bir gizem olmaya devam ediyor ve her gün yeni Genshin Impact fan teorileri ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Yıllarca geleceğe uzanan Genshin Impact güncelleme yol haritası ile, gerçek cevaplar muhtemelen çok uzaklarda.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478