Minecraft Dungeons Echoing Void DLC

Echoing Void DLC
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 2

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft Dungeons Echoing Void DLC

Minecraft Dungeons, oyuncuları buzlu dağ zirvelerinden denizin derinliklerine kadar her yere götüren ve en sonuncusu yepyeni bir diyara uzanacak şekilde, yayından sonra yeni içerik yayınlamaya devam ediyor. Her yeni güncellemeyle, hem oyunun temel sürümünün oyuncuları hem de DLC sahipleri için ek içerik geliyor; bu, Minecraft Dungeons’ın artık kilerinde oldukça fazla içerik deposu olduğu anlamına geliyor. Şimdi, Minecraft Dungeon’ın Echoing Void DLC’sinde oyuncular Heart of Ender ile yüzleşmek ve Arch-Illager destanına bir son vermek için ürkütücü yeni bir diyara yolculuk edecekler.Her DLC sürümü, genellikle oyuncuların eğlenmesi için birkaç yeni seviye, yeni düşmanlar, yeni öğeler ve yeni ücretsiz içerik getirir. Echoing Void DLC farklı değil, oyuncuların fethetmesi için üç yeni seviyenin yanı sıra oyuncuların keşfetmesi için çok sayıda yeni öğe ve büyü içeriyor. Minecraft Dungeons’ın şimdiye kadarki en büyük güncellemelerinden biri ve Arch-Illager ve Orb of Dominance hikayesine son veriyor.

Minecraft Dungeons’ın Echoing Void DLC’si ve buna karşılık gelen ücretsiz güncelleme şu anda hazır. Korkunç yeni düşmanlardan savaşa, labirent benzeri Gales Gauntlet görevine kadar Mojang tarafından eklenen en büyük eklemeler ve değişiklikler burada.

Minecraft Dungeons’ın Echoing Void DLC’sindeki Yeni Her Şey

Minecraft Dungeons‘ın temel sürümü, Echoing Void DLC’den Void Strike, Shadow Blast ve Ambush gibi yeni büyüler alıyor ve çeşitli mevcut büyüler artık ek silah türlerinde de mevcut. Yeni bir ücretsiz görev olan Gales Eldiveni de eklendi ve Minecraft.net, “zeka ve kurnazlıktan dayanıklılık ve kararlılığa kadar her şeyi gerektiren” zorlukları içereceğini söyledi. Labirent benzeri görev, üstesinden gelinmesi gereken bulmacalar ve savaş denemeleriyle doludur ve güncelleme yüklendikten sonra oyunun görev haritasından erişilebilir. Bu görevden elde edilen ganimetler, daha önce Minecraft Dungeons Howling Peaks DLC‘ye özel olan ve temel oyunun oyuncularına heyecanlanacak bir şeyler vermesi gereken ganimetler içerir.

Echoing Void DLC‘yi satın alan oyuncular, oyuncular boşluğun derinliklerine yolculuk ederken ve Enderlings gibi tüm yeni düşman türleriyle yüzleşirken üstesinden gelmeleri gereken üç yeni görev olacak. Bu yeni görevler, yeni alanlara ulaşmak için gökyüzünde süzülmek gibi yepyeni mekanikleri içeriyor. Tome of Duplication ve Void Quiver gibi dört yeni eser de eklendi ve yeni bir evcil hayvan olan Endermite’e ek olarak iki yeni görünüm var. Üç yeni efsanevi zırh parçası ve beş yeni efsane dahil olmak üzere yeni Minecraft Dungeons silahları eklendi. Talep edilecek yeni başarılar ve kupalar olmadan yeni bir Minecraft Dungeons güncellemesi olmazdı ve bu nedenle oyuncuların kazanabileceği on yeni güncelleme de eklendi.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/minecraft-mod-apk-son-surum-indir/” text=” Minecraft Apk İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Oyuna bir dizi hata düzeltmesi ve ince ayar da geliyor. Düşen oyuncular artık örneğin zümrüt toplayabilir ve artık bir çete yeraltına düşmüş olsa bile arena savaşları tamamlanabilir. Minecraft Dungeons Creeping Winter DLC’ye daha fazla gizli sandık eklendi ve Mojang, oyuncuların bu görevlerden elde ettikleri ganimet miktarını önemli ölçüde artıracağını söylüyor. Dolphin’s Grace efektinin artık kendi simgesine sahip olması ve Ancient Mob simgelerinin yenildikten sonra Ancient Hunt ekranında görünmesi gibi daha küçük UI iyileştirmeleri de var.

Genel olarak, hem yeni DLC‘yi satın almaya karar veren hem de oyunun temel sürümünü oynamaktan memnun olan oyuncular için önemli yeni içeriğin yanı sıra küçük iyileştirmelerin sağlam bir karışımı. Mojang, Minecraft Dungeons‘ı bu noktaya kadar desteklemek için çok şey yaptı ve henüz yavaşlama belirtileri göstermedi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478