GTA 6 Neden Grand Theft Auto Online’a İhtiyaç Duymuyor?

GTA 6 ve GTA Online
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 6 Neden Grand Theft Auto Online’a İhtiyaç Duymuyor?

Söylentiler ve muhtemel “sızdırılmış” çıkış yılları dışında neredeyse hiçbir haber olmamasına rağmen, oyun camiasındaki birçok kişi hala Grand Theft Auto 6’yı sabırsızlıkla bekliyor. 2024 veya 2025. GTA 5’in piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık sekiz yıl geçti ve ek tek oyunculu içerik için sonuçsuz bir bekleyiş olsa da, GTA Online gelişmeye devam etti. Bununla birlikte, GTA 6’nın nihai sürümüne GTA Online’ın dahil edilmesi gereksiz olacaktır.

Bu, şu ya da bu şekilde deneyimin üstün olduğu bir argüman değil. Oyuncuların Rockstar’dan beklemeye başladıkları gibi, GTA 6 muhtemelen teknik olarak etkileyici bir anlatım ve oynanış ile etkileyici bir dünya sunacak ve GTA Online, nesiller boyu süren güçlü içerik güncellemelerine devam edecek. Aslında, ikisini ayırma ve çevrimiçi bir bileşen olmadan GTA 6’yı piyasaya sürme hareketi, GTA Online’ın başlangıçta bağlı olduğu GTA 5’ten bağımsız başarısının bir kanıtı olacaktır.GTA Online yakında bağımsız bir sürüm alacak ve Rockstar’ın bunu ana hat Grand Theft Auto oyunlarından ayrı bir proje olarak gördüğünü az çok doğrulayacak (GTA 5 üzerindeki yıllarca desteği yeterli kanıt değilse). Grand Theft Auto Online, GTA 6 çıktığında bile bağımsız bir oyun olarak kalmalı.

GTA Online, Grand Theft Auto 6 Olmadan Kendini Destekleyebilir

GTA Online, piyasaya sürülmesinden bu yana yadsınamaz bir başarı elde etti ve uzun ömürlü olması, süresiz olarak kendi başına ayakta kalabileceğinin kanıtı olmalıdır. Oyunun bağımsız sürümü, GTA Online’ın evrimini tam teşekküllü bir canlı hizmete dönüştürmenin iyi bir yoludur. Rockstar’ın amacı, oyuncular onu canlı tutmaya istekli olduğu sürece GTA Online’ı çalışır durumda tutmak gibi görünüyor. Onu GTA 5’ten ayırmak iyi bir adım, ancak Grand Theft Auto 6 çıktığında bu şekilde tutmak, açıkça farklı bir deneyim kalmasına yardımcı olacak.

GTA Online: Yeni Obey Tailgater S Nasıl Açılır

GTA Online: Yeni Obey Tailgater S Nasıl Açılır Obey Tailgater S, GTA Online’daki kadroya katılan en yeni araçlardan biridir. Bu kılavuz, oyunculara...

GTA 6’ya gelince, Grand Theft Auto serisi için bonus teşvikler uzun zamandır gereksizdi. GTA 6’yı tamamen bağımsız, tek oyunculu bir deneyim olarak yayınlamak, GTA Online’dan uzaklaşmasına yardımcı olurken, aynı zamanda bu oyuncuların neredeyse on yıllık ilerlemelerine devam etmelerine izin verecek. Rockstar’ın uzmanlaştığı devasa oyunların sürekli artan geliştirme süreleri ve GTA 6’nın gelişen haritasını çevreleyen iddialı söylentilerle birlikte, GTA Online’ı serideki başka bir yeni ana hat girişinden tamamen ayrı, kendi kendine yeten bir varlık olarak kurmak en iyisidir. GTA Online, GTA 5 için ek bir mod olarak başladı, ancak Grand Theft Auto 6’nın çıkış zamanı geldiğinde artık buna gerek kalmayacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478