Minecraft Caves & Cliffs’in Eklediği Yeni Eşyalar

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft Caves & Cliffs’in Eklediği Yeni Eşyalar

Minecraft Caves & Cliffs güncellemesinin merakla beklenen sürümünün – en azından ilk bölümünün – nihayet 8 Haziran‘da planlandığı doğrulandı, bu da oyuncuların Minecraft dünyalarını önlerine çıkan önemli yeni özelliklere hazırlamak için bir haftadan az zamanları olduğu anlamına geliyor. . Oyunun en son güncellemesinin ilk yarısı öncelikle Minecraft‘a çeşitli öğeler eklemeye odaklanacak: malzemeler, yemek tarifleri ve hatta çeteler.Caves & Cliffs ilk olarak Minecraft Live 2020‘de Minecraft hayranlarının heyecanına göre duyuruldu ve o zamandan beri güncellemenin ilerlemesi Mojang’ın Minecraft anlık görüntülerini periyodik olarak yayınlamasıyla takip edildi. Daha sonra 2021’in başlarında Caves & Cliffs’in iki bölüme ayrılacağı açıklandı, ilk sürümün yaz aylarında yayınlanması ve ikincisinin geçici olarak 2021 tatil sezonunda çıkması planlandı. Mojang Studios, güncelleme kapsamında sunulan teknik zorlukların bu kararın arkasındaki ana neden olduğunu bildirdi.

Caves & Cliffs Minecraft’a Spyglasses Ve Paratonerler Ekliyor

Caves & Cliffs‘in piyasaya sürülmesinin ilk yarısında yer alacak çok sayıda malzeme arasında bakır ve ametist, Minecraft‘ın birçok yeni ürününün işlenmesi söz konusu olduğunda en faydalı olanlar arasındadır. Caves & Cliffs Bölüm 1’in bir parçası olarak eklenecek olan paratonerler, üç bakır külçenin birleştirilmesiyle üretilebilir ve fırtınalı havalarda yıldırımı yönlendirme amacına hizmet ederek yanıcı yapıların zarar görmesini önlemeye yardımcı olabilir. Ametist kırıkları, oyuncuların uzaktaki nesneleri yakınlaştırmasını sağlayacak bir dürbün yapmak için kullanılabilir. Yaklaşan 1.17 güncellemesinin bir parçası olan ametist jeode yapılarında çeşitli farklı ametist türleri bulunabilir.

Minecraft Full Apk 1.17.30.24 İndir

Minecraft Full Apk 1.17.30.24 İndir Bu noktada, size hala bilmediğiniz mükemmel açık dünya oyunu hakkında söylenecek neredeyse hiçbir şey kalmadı. Başlangıçta Mojang...

Dripleaf, oyuna eklenecek başka bir eklentidir ve her ikisi de Caves & Cliffs tarafından eklenen yemyeşil mağara biyomunda bulunabilen küçük ve büyük varyantlarda gelir. Bakır ve ametistten farklı olarak, damla yaprağının birincil amacı platform oluşturmaktır. Minecraft’ın birçok yeni öğesinin yanı sıra, öldükten sonra parlak mürekkep keseleri bırakan parıltılı mürekkep mürekkepleri de dahil olmak üzere yeni tanıtılan birkaç çete geliyor. Bunlar, eşya çerçeveleri ve işaretler gibi şeylerin karanlık türevlerinde parıltı yaratmak için kullanılabilir. Minecraft‘a gelen devasa miktardaki yeni içerik, uzun süredir oyuncuların bile en son güncelleme yayınlandığında keşfedecek yeni bir şeyleri olmasını sağlayacak gibi görünüyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Minecraft Caves & Cliffs 2. Bölüm Çıkış Tarihi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478