Minecraft Caves & Cliffs 2. Bölüm Çıkış Tarihi

Minecraft Caves & Cliffs
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft Caves & Cliffs 2. Bölüm Çıkış Tarihi

Mojang 31 Mayıs’ta Minecraft için uzun zamandır beklenen Caves & Cliffs güncellemesinin 8 Haziran‘da geleceğini duyurdu. Başlangıçta, Minecraft Caves & Cliffs‘in birleşik bir sürüm olması gerekiyordu. Ancak Nisan 2021’de Mojang’daki ekip, güncellemeyi erteleme ve iki parçaya ayırma kararı aldı. Karar, güncellemenin boyutu ve COVID-19 salgını sırasında oyun geliştirmenin zorluğunun bir kombinasyonu nedeniyle verildi. Pandemi etrafındaki komplikasyonlar nedeniyle başka kaç oyunun ertelendiği göz önüne alındığında, haberler çok şaşırtıcı değildi. O sırada Mojang, güncellemenin 1. Bölümünün 2021 yazında geleceğini ve 2. Bölüm’ün 2021 tatilinde bir süre geleceğini duyurdu. Elbette, şimdi yazın 8 Haziran anlamına geldiği biliniyor, ancak Mojang hala net bir fikir vermedi. Part 2 ne zaman çıkacak.Bununla birlikte, Mojang’ın nihai lansman tarihi için Kasım ayında bir süre hedefleyeceğini tahmin etmek muhtemelen güvenlidir. Minecraft herkes içindir, ancak hedef kitlesinin daha genç olma eğiliminde olduğunu inkar etmek imkansızdır. Bu, tatil sezonunun başında stüdyonun şimdiye kadar yaptığı en büyük güncellemeyi ortaya çıkarmak akıllıca bir iş kararı olduğu anlamına geliyor.

Yeni Minecraft içeriği, büyük olasılıkla Kasım ayının ilk birkaç haftasında, tatil sezonu boyunca oyunu kolektif bilince geri getirecek. Potansiyel bir komplikasyon, Pokemon Brilliant Diamond ve Shining Pearl’ün 19 Kasım’da piyasaya sürülecek olması. İzleyiciler tam olarak aynı değil, ancak oldukça fazla geçiş var. Oyunun mümkün olduğunca fazla dikkat çekmesini sağlamak için Mojang’ın oyunu en yeni Pokemon’dan bir hafta veya daha önce başlatması mantıklı olacaktır.

Minecraft Caves & Cliffs Part 2 güncellemesi yayınlandığında, oyuncular bol miktarda yeni içerik bekleyebilirler. Bölüm 2, dünya nesline birçok değişiklik getirecek. Bu, yeni mağaralar ve dağlar, yeni biyomlar ve daha büyük bir maksimum yükseklik seviyesi anlamına gelir. Bu değişiklikler kendi başlarına oyunculara keşfedilecek inanılmaz yeni dünyalar verecek. Oyuncular ayrıca en deneyimli maceracılar için bile zorlu bir test sağlayacak olan Muhafızlarla ilk kez karşılaşacaklar.

Minecraft Full Apk 1.17.30.24 İndir

Minecraft Full Apk 1.17.30.24 İndir Bu noktada, size hala bilmediğiniz mükemmel açık dünya oyunu hakkında söylenecek neredeyse hiçbir şey kalmadı. Başlangıçta Mojang...

Mojang, Bölüm 2 ile birlikte gelen her şeyi açıklamadı, bu nedenle hayranlar önümüzdeki haftalarda ve aylarda daha fazlasını duymayı bekleyebilirler. Tam güncelleme çıktıktan sonra, oyuncuların Minecraft’ta en az 90 yeni bloğa erişimi olmalıdır. Minecraft Caves & Cliffs Part 2‘nin kesin çıkış tarihi henüz açıklanmasa da, 2021 Tatil sezonunda bir ara gelecek ve Kasım ayının başlarında yayınlanması en mantıklısı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478