Fortnite: Harry Kane ve Marco Reus Kostümleri Nasıl Elde Edilir

Fortnite yeni kostümler
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite: Harry Kane ve Marco Reus Kostümleri Nasıl Elde Edilir

Fortnite 7. sezona yeni bir simge serisi seti geliyor. Bu kılavuz, oyunculara oyunda Harry Kane ve Marco Reus görünümlerini nasıl elde edebileceklerini gösterecek. Dünyanın dört bir yanından Fortnite ve spor ligleri, çeşitli çapraz tanıtım etkinlikleri için bir araya geldi. 6. sezonda oyuncular ligdeki favori takımlarının NBA görünümlerini açabildiler. Sadece bu değil, bu etkinliği kutlamak için haritaya yeni zorluklar, oyun modları ve konumlar eklendi. Artık oyuncular yaklaşmakta olan Fortnite UEFA EURO 2020 Kupası için iki yeni görünüm elde edebilecekler. Bu kılavuz, Fortnite yeni kostümler Harry Kane ve Marco Reus görünümlerini nasıl elde edebileceklerini gösterecek.Fortnite yeni kostümler, oyuncuların özel görünümler toplamakla ilgileniyorlarsa, V Bucks’larından biraz biriktirmeleri gerekir. Son 2 sezonda oyuncular Kratos of God of War, Master Chief of the Halo ve Aloy of Horizon Zero Dawn görünümlerini elde edebildiler. Oyunun Yaratıcı Modu dışında bu karakterlere özel bir zorluk eklenmedi. Oyuncuların bu görünümlerin kilidini açmak için V Bucks’larını kullanmaları gerekiyordu. V Bucks iki farklı şekilde kazanılabilir. Birincisi, V Bucks’ın ödül olduğu yeni seviyelerin kilidini açmak için savaş geçişinizin seviyesini yükseltmek, ikincisi ise onları gerçek para kullanarak satın almak. Bu kılavuz, oyunculara yeni Harry Kane ve Marco Reus görünümlerini nasıl alabileceklerini gösterecek.

Fortnite Sezon 7’de Silahlar Nasıl Yükseltilir

Fortnite Sezon 7’de Silahlar Nasıl Yükseltilir Yükseltme bankları Fortnite Sezon 7‘de geri dönüyor ve oyuncular bunları bazı Altın Külçeler karşılığında herhangi bir...

Harry Kane ve Marco Reus kostümleri, 11 Haziran’da saat 20.00’de (EST) itibaren Item Shop’ta yayınlanacak. Bu skinlerin ne kadar süre mağazada bulunacağı bilinmiyor. Bununla birlikte, tarihin bu konuda söyleyecek bir şeyi varsa da, bu görünümler çok uzun süre ortalıkta olmayacak. Oyuncular her bir görünümü ayrı olarak satın alabilir veya paketin bir parçası olarak alabilirler. Her biri ayrıca kendi Sırt Çantası ve ifadesi ile birlikte gelir. Oyuncular paketi her iki görünümle birlikte 2.300 V Bucks karşılığında alabilecekler, ancak bunları ayrı ayrı 1.600 V Bucks karşılığında da satın alabilecekler. Favori futbol takımlarını temsil etmek isteyenler, bunları almakla ilgilenebilirler.

Fortnite, oyuncularının eğlenmesi için yeni içerikler eklemeye devam ediyor. Sezon ilerledikçe muhtemelen daha fazla karakter tanıtılacak. Başka hangi karakterlerin savaş alanına sıçradığını görmek ilginç olacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Fortnite Sezon 7’de Silahlar Nasıl Yükseltilir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478