Minecraft: Alacakaranlık Ormanı Macera Modu

Minecraft: Alacakaranlık Orman Modu
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft: Alacakaranlık Ormanı Macera Modu

Modlama, Minecraft topluluğunun her zaman önemli bir parçası olmuştur. Büyük oyun güncellemeleri arasında modlar, oyunu taze tutmanın ve yeni içeriklerle dolu tutmanın harika bir yoludur. Oyuncuların oyunu tercih ettikleri hikayeye veya oyun tarzına uyacak şekilde özelleştirmelerine izin verir. Keşfetmek veya Minecraft dünyasını biraz daha fantastik hale getirmekle ilgilenen oyuncular için Minecraft: Alacakaranlık Orman Modu harika bir moddur.

Alacakaranlık Ormanı modu, oyuna yeni ‘Alacakaranlık Ormanı‘ alemini ekleyen bir macera modudur. Diyar, dolu zindanlar, yeni mekaniklerle patron savaşları, benzersiz öğeler ve ganimet ve keşfedilecek güzel bir büyülü orman ile birlikte gelir.Minecraft’ta Alacakaranlık Ormanı Modu Nasıl Oynanır?

Yeni krallığa girmek için oyuncular, Grass, Dirt, Podzol veya Mycelium ile yerde kare bir portal inşa etmelidir. Her bloğun üstüne bir çeşit bitki yerleştirilmeli ve ardından portal su ile doldurulmalıdır. Son olarak, portalın içine bir elmas atmak onu aktif hale getirecektir. Minecraft modcusu Benimatic tarafından oluşturulan mod, beş yıldan fazla bir süredir piyasada ve yıllar boyunca çok sayıda güncelleme gördü. Mod bu güne kadar hala güncelleniyor, bu nedenle ilgilenen oyuncular sık ​​sık sabırsızlıkla bekleyecekleri yeni içeriklere sahip olacaklar.

Modu yüklemek için oyuncuların önce indirmesi gerekir. En son sürümü, modun resmi sayfasında, creepforge.com’da bulunabilir. Oyuncular, modun kullandıkları Minecraft sürümüyle uyumlu olan sürümünü indirmelidir.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/minecraft-mod-apk-son-surum-indir/” text=” Minecraft Apk İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Ardından, oyuncular Minecraft Forge‘u kurmalıdır. Bu, mod kurulumunu basitleştiren ve modları sıklıkla kullanmak isteyen herhangi bir Minecraft oyuncusu için gerekli olan bir uygulamadır. Ardından, oyuncular Minecraft‘ı başlatmalı ve oyuna tıklamadan önce yeni Forge profilini seçmelidir. Bunu yapmak, oyuncuların sol alt köşede Minecraft Forge metnini ve Çok Oyunculu düğmesinin altındaki Modlar düğmesini görmelerine izin vermelidir. Modlar düğmesine tıkladıktan sonra oyuncular Modlar Klasörünü Aç’ı seçmelidir. Son olarak, oyuncuların tek yapması gereken indirme modlarını (.jar veya .zip dosyası olarak) klasöre sürüklemektir. Bunu yaparak, oyun çalıştırıldıktan sonra mod kurulmalı ve tamamen oynanabilir olmalıdır!

Alacakaranlık Ormanı Modu, oyunlarına yeni bir macera ve fantezi unsuru eklemek isteyen oyuncular için mükemmeldir, bu nedenle ilgilenen oyuncular modun yeni sürümlerine dikkat etmeli ve kendi oyunlarında denemeyi düşünmelidir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Fortnite: Kedi Maması Konumları (7. Sezon)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478