Fortnite: Kedi Maması Konumları (7. Sezon)

Fortnite Kedi Maması
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite: Kedi Maması Konumları (7. Sezon)

Oyuncuların Fortnite‘ta efsanevi bir görev için Kedi Mamasını bulmaları gerekecek. Bu kılavuz, oyunculara onları nerede bulabileceklerini gösterecektir. Fortnite, oyuncuların tamamlaması için yeni haftalık zorluklar sunmaya devam ediyor. Uzaylılara odaklanan bu sezonda, oyuncuların izinsiz girenleri yenmek, UFO’lara binmek ve en güçlü silahlarından bazılarını çalmak için savaş alanını dolaşmaları gerekecek. Önceki sezonlarda olduğu gibi organik olarak seviye atlamak yerine, oyuncular seviye atladığında Savaş Yıldızları kazanacaklar. Bu öğeler, oyuncunun istediği kozmetik ürününü satın almak için kullanılabilir ve bu da, önce favorilerini toplama konusunda zaman kazanmalarına olanak tanır. Ne olursa olsun, oyuncuların savaş yıldızları kazanmak için yeterli miktarda DP kazanmaları gerekecek ve onları toplamanın en iyi yolu zorlukları tamamlamaktır. Efsanevi görevlerden biri, oyuncuları Fortnite Kedi Maması bulmak için haritanın etrafına gönderecek. Bu kılavuz, oyunculara onu nerede bulabileceklerini gösterecektir.Bu meydan okuma, diğerlerine kıyasla biraz sol alandır. 7. sezondaki çoğu zorluk, uzaylı istilası etrafında toplanmıştır. Oyuncuların kedi maması kutuları bulmak için dünyaya gönderilmeleri biraz garip. Ne olursa olsun, savaş geçişi, savaş geçişinin ihtiyaç duyduğu şeyi ister. Bu meydan okumada, oyuncuların bölgeye dağılmış 2 kutu Kedi Maması toplaması gerekecek. Neyse ki oyun, oyuncuların bu öğeyle nerede karşılaşabileceğini vurguluyor. Oyuncuların bulabileceği yer burasıdır.

Haritada Kedi Mamasını bulmak için iki farklı konum vardır, Perakende Satış Sırası ve Kirli Dock’lar. Her yerde 2 kutu vardır. Bu meydan okuma için, oyuncuların bu meydan okumayı tek bir yerde tamamlayabilmeleri için sadece 2 kutu bulmaları gerekecek. Oyuncuların onları bulabileceği yer burasıdır.

Perakende Satış Sırası: Oyuncular, bölgedeki Abstrakt’ın (NPC) yakınında bulabilecekler.
Kirli Rıhtımlar: Oyuncular gri bir sandığın yanında bulunan Kedi Mamasını bulabilecekler. Haritadaki “Rıhtım” kelimesinde “O” harfinin hemen yanında bulunur.

Fortnite’ta Yaz Midas’ı Nasıl Alınır?

Fortnite’ta Yaz Midas’ı Nasıl Alınır? Midas, Fortnite içinde yakın gelecekte bir Yaz görünümü alıyor. Bu kılavuz, oyunculara onu nasıl elde edebileceklerini gösterecek....

Oyuncular bu mücadeleyi tamamladıktan sonra 30.000 XP kazanabilecekler. Efsanevi meydan okumaları bu kadar önemli kılan şey, çok uzun süre ortalıkta kalmamaları ve genellikle tamamlanması en zor olanlardır. Bu durumda, bu zorluk oldukça basittir. Sadece yere gidin ve Kedi Mamasını toplayın. Asıl zorluk, bu meydan okumayı tamamlamak isteyen diğer oyuncularla uğraşmaktır. Bir çeşit savunma yapmak için bu yere gitmeden önce bir silah aldığınızdan emin olun. Kedi Mamasını toplayın ve bu efsanevi mücadeleyi tamamlayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Fortnite’ta Yaz Midas’ı Nasıl Alınır?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478