Kiss of War Apk

Kiss of War Apk Para Hilesi Mod İndir 1.113.0

Bu çağda aksiyon oyunlarını o kadar çok seviyoruz ki Call of Duty ve benzerleri yıllar içinde çok başarılı oldu. Şimdi Kiss of War Apk İndir  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu İngilizce, Türkçe
 • Üreticitap4fun
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Kiss of War Apk Para Hilesi Mod İndir 1.113.0

Atış oyunları, uzun yıllardır oyun dünyasının bir parçası haline geldi. Ancak bugün benzersiz bir oyun oynamak istiyorsanız, Kiss of War apk indir şimdi indirip oynamalısınız. Katherin ve daha fazlası gibi farklı karakter türleriyle oynayın. Bu gerçek zamanlı çok oyunculu oyunda yapamayacağınız hiçbir şey yok! Bunun dışında, tamamlanması gereken tonlarca aksiyon dizisi, seviye ve görev var!

Kiss of War Yeni Oyun

Bu çağda, atış oyunları seviyoruz. Ama atış oyunlarında birdenbire kadın liderler olursa ne kadar eğlenceli olurdu? Daha fazla kandan bahsetmemek için daha sıcak ve yoğun sahneler olurdu! Bu ihtimalden heyecan duyuyorsanız,  Kiss of War’u bilmelisiniz. Bu oyun birçok atış oyununun bir kombinasyonudur, ancak bir farkla.

Bu sefer kızlar kontrolde ve günü kurtarmak için buradalar! Bu destansı atış oyununda nihai kadın asker olun. Bu eğlenceli oyunda tadını çıkarabileceğiniz çok sayıda görev, karakter ve yer var. Görevlerinizi yerine getirmek için kullanabileceğiniz farklı silahlar da var! Görevleri tamamlayarak seviye atlayın ve dünyaya ateş gücünüzü gösterin. Mümkün olduğu kadar keskin nişan alıp doğru yola çıkarak düşmanları yok edin. Bu eğlenceli strateji oyununda çok şey yapabilirsiniz!

Kiss of War’ın Özellikleri

Kiss of War tipik atış oyununuz değildir. Pek çok kızı içeren bir askeri strateji oyunu! Burada askeri gücünüzü artırmak için her şeyi yapmalısınız.

Eğlenceli Bir Strateji Oyunu – Askeri oyunlar her zaman eğlenceli değildir. Call of Duty ve benzerleri gibi aksiyon oyunlarına alışkın olanlar için sıkıcı olabilirler. Yine de ara sıra üretilen bu oyunların birçoğu var. Kiss of War, şu anda bir milyondan fazla indirilen bu kategorideki popüler oyunlardan biridir. Burada askeri bir strateji oyununda oynayacaksınız ama güzel kızlarla dolu. Bu eğlenceli oyunda, askeri gücünüzü farklı yerlerde genişletecek ve diğer ülkelere meydan okuyacaksınız! Gönlünüzce savaşın ve zaferinizi planlayın.

Kiss of War Apk İndir

Yeni Birlik Kontrol Sistemi – Bu oyunda, birliklerinizi kontrol etmekte ve onlara farklı şeyler komuta etmekte özgürsünüz. Stratejinize bağlı olarak onları yürüyüşe çıkarabilir, garnizon yapabilir ve hedefleri değiştirebilirsiniz. Bu kontrol şeması ile askerlerinizi farklı yerlere yönlendirebilir ve farklı stratejiler uygulayabilirsiniz. Ne için bekliyorsun? Askerleriniz liderliğiniz olmadan hareket etmeyecek! Askerlerinize toprakları nasıl fethedeceklerini öğretin.

Gerçek zamanlı çok oyunculu savaş – Bilgisayar tarafından oluşturulan düşmanlara karşı savaşmak her zaman eğlenceli olsa da, savaştıklarınızın gerçek insanlar olduğunu bilmekten daha heyecan verici bir şey olamaz. Kiss of War’da, dünyanın her yerinden gerçek insanlarla savaşabilirsiniz. Ancak, diğer önemli oyuncuların yardımını bile alabilirsiniz, böylece bir loncanın tamamına veya daha fazlasına karşı oynayabilirsiniz! Bu oyunda kendinizi koyabileceğiniz kavga sıkıntısı yok. Oynarken heyecan verici ve ilgi çekici savaş stratejilerinin ortaya çıkmasını bekleyin.

Kiss of War Mobil Apk

Epic Graphics – Bu birinci şahıs nişancı olmasa bile, oyunun grafikleri onlarla karşılaştırılabilecek kadar güzel. Ülkenizin askeri gücünü ve birliklerini en üstte yönetin ve menüden her şeyi özelleştirin! Bu oyunda savaşmadığınız zamanlarda yapabileceğiniz çok şey var. Görseller ve animasyonlar da pürüzsüz ve iyi uygulanıyor.

Farklı ülkeler seçin – Kiss of War’da farklı ülkeler seçebilirsiniz. Her ülkenin kendine özgü özelliklerinin yanı sıra artıları ve eksileri olduğunu bilmelisiniz. Ülkenize bağlı olarak alabileceğiniz farklı savaş stratejileri ve birlikleri var! Bu, oyunu çok eğlenceli hale getiriyor.

Kiss of War Mod APK İndir – Son versiyon

Kiss of War, kadın kahramanların yer aldığı eğlenceli bir askeri strateji oyunudur! En son sürümü indirin ve savaş alanını fethedin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478