e
sv
Internet Cafe Simulator Apk

Internet Cafe Simulator Sınırsız Para Mod APK 2021 İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 4
 • 2 ratings
2 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 50% 0% 50%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 50% 0% 50%
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz

Internet Cafe Simulator Sınırsız Para Mod APK 2021 İndir

Çıkan ve sadece sizi şaşırtan bazı oyunlar var. Bir işletmeyi yönettiğiniz veya puan kazanmaya çalıştığınız basit bir oyunu indirmeyi umuyorsunuz ve ardından sadece bir kafe işletmekten çok daha fazlasından sorumlu olduğunuz tamamen sürükleyici bir deneyimle karşılaşıyorsunuz. Internet Cafe Simulator Apk, mevcut oyunlardan, kafedeki bilgisayar ve konsol türlerinden, temizlikten, yemekten ve evsizleri dışarıda tutmak için dövmekten her şeyle işinizi yürütmenin tüm yönlerinden sorumlu olmanızı sağlar. …Evet, oyun garip. İsterseniz, daha fazla para için kafede yasa dışı faaliyetlerde bile bulunabilirsiniz – ancak yakalanmanın ciddi sonuçları vardır. İşletmenizin bu tür etkinliklerle ilişkilendirilmesini isteyip istemediğinizi seçin ve oradan oluşturun. Bir ağ kurmak ve kafeniz için daha fazla ekipman elde etmek için diğer yerel işletmelerle uğraşmak da dahil olmak üzere oyunda her türlü şeyi yapabilirsiniz. Gelin oyunun nasıl oynandığına daha yakından bakalım. Eskiden internet kafe evde bilgisayar olmadığı için ya da seyahat halindeyken gidip bir şeyler araştırdığınız bir yerdi. Günümüzde daha çok insanların birlikte yemek yiyip bir şeyler içerken online oyun oynadıkları bir yer. İşletmeniz bu modeli takip edecek ve siz de yapmak isteyeceksiniz.

Sonuç olarak, iyi bir konsol ve oyun yelpazesine sahip olduğunuzdan emin olun. İşte oyunu bir profesyonel gibi oynamak için bazı önemli ipuçları. Çevrenizle etkileşim kurun. Sokaklarda dolaşabilir, başka işletmelere girebilir, yiyecek satın alabilir, bir şeyler toplayabilir, insanlarla konuşabilir, insanlara vurabilir ve oyundaki hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Her şeyi çözmenin anahtarı, çevrenizle basitçe etkileşim kurmaktır. Ne bulabileceğinizi asla bilemezsiniz. Oyun gerçekten sürükleyici bir mobil oyun deneyimidir, bu yüzden şehirde dolaşmaktan ve ne yapılması gerektiğini öğrenmekten çekinmeyin. İşletmenizin büyümesine yardımcı olabilecek bir şeyle veya biriyle karşılaşabilirsiniz. Bir nesneyle etkileşime girebiliyorsanız, çevresinde yeşil bir çizgi olacaktır – bir kişinin çevresinde kırmızı bir çizgi varsa, onunla da etkileşime girebilirsiniz.

My Child Lebensborn Sınırsız Para Mod Apk 1.5.107 İndir

My Child Lebensborn Sınırsız Para Mod Apk 1.5.107 İndir Savaşlar, geçmişte dünyamızda yaşanan korkunç şeylerdi. Bugün, birçok fedakarlık ve kahramanlık sayesinde yüzyıllar...

Kafenizi PC üzerinden tasarlayın. Kafenizde dekorasyonlar, konsollar, bilgisayarlar, mutfak alanı, kripto para birimi gibi yeni şeyler satın almak ve faturalarınızı ödemek için kullanabileceğiniz bir PC’niz olacak. İşleri yükseliş trendinde tutmak için kafenize düzenli olarak yeni şeyler aldığınızdan emin olun. Lanet yeri temizle. Her gün. Yüksek yıldız derecelendirmelerinin gelmesini sağlamak için internet kafenizi temiz tutmanız gerekecek. Sabah ilk iş, kafeye gitmeli ve temizliğe başlamak için süpürgeyi seçmelisiniz. Bu, insanları mutlu edecek ve geri dönüp sizinle tekrar iş yapma olasılıklarını artıracaktır. Yemek yemeyi unutmayın… Bu bir simülasyon olduğuna göre, uzun süre yemek yemezseniz aslında açlıktan öleceksiniz. Ve bu özellikle işiniz için iyi değil… Öyleyse, yiyecek satın almak için sokaktan birini seçin ve yerini hatırlayın. Her oynadığınızda, dışarı çıkıp birinden yiyecek almayı unutmamalısınız.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478