car dealership simulator apk

Car Dealership Simulator Apk Para Hilesi Mod 4.7 İndir

 
Hileli Oyun İndir

9040 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Car Dealership Simulator Apk Para Hilesi Mod 4.7 İndir

Bölgenizdeki en iyi araba bayisi olmayı hiç hayal ettiniz mi? İnsanlar size nereden geliyor ve süper kek gibi arabalar alıyor? Çünkü bu ücretsiz oyunda, arabaları oyuncak kadar hızlı satın alacak ve hayal ettiğinizden daha hızlı bir şekilde süper bir para yığını kazanacaksınız! bu yüzden lafı fazla uzatmadan Car Dealership Simulator Apk oyununu indirelim. Bu oyun, günlük olarak ödüllendirilen ücretsiz jetonlarla tamamen ücretsizdir.

Bu oyunun GamePlay’i çok ilginç ama anlaşılması çok kolay. Tek yapmanız gereken bir araba satıcısı olarak atanmış olmanız ve işiniz arabaların satıcısı olarak mümkün olduğunca çok satış yapmak. Başlangıçta size tek bir parlak araba satın alabileceğiniz ve bunu sergilemek ve satmak için Showroom’a koyabileceğiniz belirli bir nakit verildi. Neyse ki bu galeride sürekli araba almak için gelen insanlar var ama hiçbir zaman iyi bir anlaşma yapamıyorlar ve hayal kırıklığına uğradılar. İşiniz onlarla pazarlık yaparak, kârınızı en aza indirerek veya hatta mümkün olan her şeyi yaparak araba anlaşmalarını kapatmaktır, ancak satışların yüksek olabilmesi için onlar için mümkün olan en iyi anlaşmaları aldığınızdan emin olmalısınız. kâr da.

Deneyebilirsiniz: https://www.hilelioyunindir.com/fast-grand-car-driving-simulator-apk-indir/

Hikaye şu ki, bir kez sahip olduğunuz ilk parayla bir araba satın aldığınızda, daha fazla araba için daha fazla para almayacaksınız, bunun yerine, satın alabilmeniz için ilkini karla satmanız gerekecek. satışa çıkarmak daha iyidir. Şartları kabul ederseniz, çok para kazanacaksınız!! Çünkü her seferinde eskisinden daha zengin oluyorsunuz ve daha iyi bir araba satın alabiliyorsunuz ya da belirli bir noktada aynı anda birden fazla araç satın alabiliyorsunuz. Küçük bir bükülme, üzerinde çalışacak birinci sınıf showroom’unuz ve premium arabalarınız var, ancak başlangıçta bunun kilidini açamazsınız, çünkü önce değerinizi kanıtlamanız gerekir, oradaki en iyi Araba Bayiliği simülatörü kişisisiniz ve hatta yapabilirsiniz. işi satan premium sanal arabada da marjlar ve karlar.

Bu oyun Araba Bayiliği Simülatörü herkes için ücretsizdir ve sadece oyunları oynayarak tamamlanabilir. Çünkü başlangıçta jeton alacaksınız ve ardından sağlanan jetonlarla alışveriş yapabilirsiniz ve adil oynarsanız tüm garajların ve tüm arabaların kilidini açabilirsiniz, O halde Akıllıca oynayın.
İkincisi, Bu oyunda iki farklı garajla kilidini açmak, satmak ve kar elde etmek için 18’den fazla araba var, öyleyse neden bunu birçok varyasyonla oynamıyorsunuz.
Hırsıza dikkat edin, araba çalınabilir çünkü showroom için de bir güvenlik görevlisi tutmanız gerekir. Bu yüzden garajın temel ihtiyaçlarının arabasını alarak aktif olun.

Özellikler:
– Daha İyi Grafiklere Sahip Yeni Oyun
– Kilidini açıp satın almak ve insanlara satmak için 18’den fazla araba
– Oyun içinde ilginç hale getirmek için görsel animasyonlar
– Satın alabileceğiniz 4+ premium otomobil içeren iki farklı garaj

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478