iPhone 12 Almamanız için nedenler

iPhone 12 Almamanız için nedenler
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iPhone 12 Almamanız için nedenler

Bu konuda iphone 12 alamamamız için geçerli olan nedenlerden bahsedeceğiz. İphone 12 olumsuzlukları nelerdir. kullanıcıların beklentilerini karşılamayan ve onları üzen teknik detaylara değineceğiz. iPhone 12 Almamanız için nedenler neler aşağıda paylaştık.

İphone 12 kutusunu açtığınız zaman içinde kulaklık ve şarj aleti göremeyeceksiniz. Apple bunu kutularda daha az yer kapladığı taşınmada daha hafif olduğu düşünüyor. Daha az yer kapladığı için daha az gemi nakliyesi ve buna bağlı olarak carbon salınımını daha azalttığı konusunda açıklamalarda bulunmuştu. Aslında Apple bunu maliyeti düşürüp telefonun fiyatının aynı kalmasını sağlamak için yapmış gibi görünüyor. fakat doların yükseldiği bizim gibi ülkelerde telefonun fiyatının artmasına karşı içinden şarj aleti ve kulaklık çıkmaması üzücü bir durum.

Apple şirketi çıkardığı her iphone telefon gibi iphone 12‘de de tasarım açısında fazla bir değişiklik yapmamış olması. Diğer takip firmalar her telefon çıkardığında farklı görüntü tasarımları sunsa da iphone 12 de iphone 10 tasarımını görüyoruz. Farklı olarak sadece kamera sayısı değişmiştir. Çerçeve olarak metal çerçeveye yani eski tasarıma dönülmüş olması da akıllarda soru işareti yaratmış durumda.


Şarj kısmında bir değişiklik ve diğer telefonlar gibi yeniliklerin olmaması

Apple’ın A14 bionic işlemcisi Android Snapdragon işlemcilere göre biraz yavaş çalışması. Antutu performanslarında işlemciler arasında Snapdragon daha iyi puan aldığı görülmektedir. iphone 12 işlemcisi Antutu da 530.000 puan almasına karşı snapdragon işlemcili Mi 10 pro 680.000 puan almıştır

Fiyat konusunda çok pahalı olması sebebiyle bu kadar para verip bu telefon alınır mı sorunu karşısında olumsuz yanıt vermenize sebep olabilir. aslında dolar olarak başka ülkelerde fiyatında fazla bir artışın olmamasına karşı bizim ülkemizde doların fazla olması ister istemez fiyatında yüksek olmasına neden olmaktadır.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Telefonumuzun Sarjıyla İlgili Doğru Bildiğimiz Yanlışlar

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478