GTA Online: Yeni Obey Tailgater S Nasıl Açılır

Obey Tailgater S
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA Online: Yeni Obey Tailgater S Nasıl Açılır

Obey Tailgater S, GTA Online’daki kadroya katılan en yeni araçlardan biridir. Bu kılavuz, oyunculara kilidi nasıl açabileceklerini gösterecek. GTA Online kısa süre önce Los Santos Tuners ile büyük bir güncelleme aldı. Bu sürümde, oyuncular araçlarını diğer araba meraklılarıyla esnetebilir. 30 kişiye kadar olan bir grupla, oyuncular diğer oyuncuların yarışını izleyebilir, arabalarını gerçek zamanlı olarak değiştirebilir, en sevdikleri arabaları sergileyebilir ve Los Santos’un etrafına dağılmış bir dizi yeni sözleşmeye katılabilirler. Oyuncuların koleksiyonlarına eklemeleri için birkaç yeni araba içeren bir GTA Online güncellemesi olmayacaktı. Oyuncuların yeni Obey Tailgater S’yi nasıl elde edebilecekleri aşağıda açıklanmıştır.Los Santos Tunders güncellemesine başlamak için oyuncuların sağlam bir internet bağlantılarının olduğundan emin olmaları gerekir. Güncelleme yüklendikten sonra, oyuncu haritada yeni bir “LS” konumunu gösteren bir mesaj alacak. Oyuncuların daha sonra başlamak için Los Santos‘un güneydoğu kesimindeki bu alana gitmeleri gerekecek. Ardından, Los Santos güncellemesinin tamamının tanıtımını sağlayacak olan Mimi ile tanışacaklar. Obey Tailgater S, hikaye içeriğine katılmadan satın alınabilse de, nihayet bu oyun modunun özüne girdiğinizde olması güzel. İşte oyuncuların Obey Tailgater S‘yi nasıl elde edebilecekleri.

Grand Theft Auto 7 Ne Zaman Çıkacak?

Grand Theft Auto 7 Ne Zaman Çıkacak? Çoğu hayran, Grand Theft Auto 5’in PS5 ve Xbox Series X’te yeniden başlatılmasına veya Grand...

GTA Online’da Obey Obey Tailgater S Nasıl Alınır?

Obey Tailgater S, Los Santos Tuners güncellemesinin bir parçası olarak tanıtılmış olsa da, oyuncular bu öğeyi diğer yeni içeriklerin hiçbirine dokunmadan satın alabilirler. Oyuncular bu arabayı Legendary Motorsport’tan 1.495.000 $ karşılığında satın alabilecekler. Bu araba daha sonra garajda saklanabilir ve Los Santos Gümrüklerinde özelleştirilebilir. Los Santos Tuners güncellemesinde ayrıca oyuncuların diğer oyuncuların önünde araçlarını kandırabilecekleri ve yeni içeriklerin kilidini açabilecekleri kendi Car Meet Mod mağazası var. Yeni bir araba güncellemesi için yeni bir araba kalıba uyar.

GTA Online, ufukta bir Grand Theft Auto 6 belirtisi olmadan bunun gibi önemli güncellemeler almaya devam ediyor. Söylentiler ve sızıntılar dışında, oyun gizemini koruyor ancak GTA Online yakında ek performans yükseltmeleriyle PlayStation 5 ve Xbox Series X’e geçecek. En yeni nesil konsollarla birlikte hangi yeni içeriklerin geldiğini görmek ilginç olacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478