GTA 6’nın Çıkış Tarihi Ne Zaman?

GTA 6 Çıkış Tarihi
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 6’nın Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Grand Theft Auto 6‘nın önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasaya sürüleceğini uman herkes, oyun 2025’e kadar çıkmayabileceğinden beklentilerini azaltmak isteyebilir. Saygın bir endüstri uzmanı, hayranların Grand Theft Auto 6‘dan neler bekleyebileceğine dair küçük ama yine de kayda değer bir fikir veren yeni bir video yayınladı ve serideki bir başka heyecan verici giriş gibi görünse de, Rockstar gerçekten zamanını alıyor ve olabilir. bir süre serbest bırakmayın.

Rockstar endüstri fuarına neredeyse hiç katılmasa da bazı hayranlar GTA 6‘nın E3’te olmamasından biraz hayal kırıklığına uğradı. Beğenilen suç serisine son girişten bu yana yaklaşık on yıl sonra, hayranlar altıncı ana oyunun özlemini çekiyor, ancak bunun yerine Rockstar hala Grand Theft Auto V‘i yeni içerik ve yeniden düzenleme ile destekliyor. Yine de, Rockstar’ın GTA 5’ten beş yıl sonra çıkan son sürümünün üzerinden üç yıl geçti. Bazı hayranlar, serinin bir sonraki girişi ile benzer bir geri dönüş bekliyordu, ancak şimdiye kadar Rockstar bu beklentileri hiç desteklemedi.Daha çok Call of Duty ve Battlefield sızıntılarıyla tanınsa da Tom Henderson, GTA 6 hakkında duyduğu bazı bilgileri detaylandıran yeni bir video yayınladı. Daha önce GTA 6‘nın oyun içinde bir tür kripto para birimi olacağını iddia ettikten sonra Henderson, şimdi GTA 6’nın 2024 veya 2025‘e kadar çıkmayabileceğine inanıyor. Daha önce 2023/2024‘ün muhtemel göründüğünü belirtmişti, ancak Rockstar’ın daha fazla odaklandığına inanıyor. önceki projelerde yoğun kriz raporlarının ardından çalışanlarının refahı. Sonuç olarak, ekip, özellikle pandemi sırasında evden çalışırken, oyunu yapmak için muhtemelen daha uzun zaman harcayacak.

Benzer şekilde Henderson, Rockstar’ın oyunu duyurduktan sonra ertelemeyi planlamadığını ve çıkış tarihinden %100 emin olana kadar açıklamayacağını da belirtiyor. Bir başka faktör de, mevcut nesil konsolların, 2022’nin ortalarına kadar sürebilecek, son derece yetersiz olması gerçeğinden geliyor. Rockstar, karlarını maksimize etmek ve muhtemelen GTA V’in ilk çıkışında kırdığı rekorları kırmak isteyeceğinden, mümkün olan en geniş kitleye sahip olmayan bir oyun yayınlamak istemeyecektir.

GTA 6 Insider, Haritanın Zaman İçinde Gelişeceğini Söylüyor

GTA 6 Insider, Haritanın Zaman İçinde Gelişeceğini Söylüyor Merakla beklenen açık dünya oyunu Grand Theft Auto 6′nın, hayranların GTA 5 ile ilgili...

GTA 6 Insider, GTA 6’nın 2025’te Çıkabileceğini Söyledi

GTA 6’nın Vice City‘ye geri döneceğine inanılıyor, ancak oyuncular bunu gerçekten görmek için uzun bir süre bekliyor olabilir. GTA 6 2025‘te çıkarsa, birçok insan için sinir bozucu olabilecek son girişin yayınlanmasından 12 yıl sonra olacak. Hayranlar GTA V’ten biraz sıkılıyor ve Rockstar ile biraz sabır kaybediyorlar. Bununla birlikte, ekip muhtemelen hayranların baskısını ve standartlarını tanıyor, bu nedenle Rockstar, doğru olanı yapması ve bir yayın için acele etmemesi gerektiğini biliyor.

2025 gerçekten GTA 6 için çıkış penceresiyse, hayranlar Rockstar’dan daha fazlasını duymak için çok uzun bir süre bekleyecekler. Bu arada şirketin hayranları sabırlı tutmak için diğer oyunların bazı yeniden düzenlemelerini yayınlaması muhtemeldir, ancak Grand Theft Auto 6‘nın piyasaya sürülmesinden yaklaşık dört yıl uzakta olabilir gibi görünüyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478