GTA 6 Insider, Haritanın Zaman İçinde Gelişeceğini Söylüyor

GTA 6 Haritası
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 6 Insider, Haritanın Zaman İçinde Gelişeceğini Söylüyor

Merakla beklenen açık dünya oyunu Grand Theft Auto 6′nın, hayranların GTA 5 ile ilgili büyük bir sorunu çözeceği bildiriliyor. ömrü boyunca nispeten değişmeden kalan statik harita. Bu, değişmeyen Los Santos‘tan biraz bıkmış ve bıkmış olanlar için iyi bir haber olmalı. GTA 6 Haritası büyük bir beklenti içine sokuyor oyuncularıç

GTA 6‘nın E3’te görünmesini umut eden hayranların dehşetine rağmen, Rockstar bir sonraki oyununun ne olduğu konusunda tamamen sessiz kaldı ve GTA 6 olması büyük ölçüde beklense de, hayranların yalnızca geliştirici karar verene kadar güvenecekleri söylentiler ve spekülasyonlar var. sessizliğini boz. Neyse ki, içeriden saygın bir kişi, oyundan ne bekleneceği konusunda birkaç yeni ayrıntı verdi.Vice City‘ye dönüş gibi zaten söylentiler olan şeylerin yanı sıra, içeriden Tom Henderson, Rockstar’ın haritasını lansman sonrası DLC ve güncellemeler boyunca genişletme niyetiyle GTA 6‘yı inşa ettiğini belirtti. Tabii ki, oyun hala geliştirme aşamasındadır, bu nedenle oyun için lansman sonrası planların ne olduğunu veya Rockstar’ın haritada ne kadar genişleyeceğini gerçekten söylemek mümkün değil, ancak açıkça geliştiricinin devam etmesine yardımcı olmak için istekli olduğu bir şey. oyun.

Henderson ayrıca, GTA 6‘nın 2025’e kadar çıkmayabileceğini ve son giriş neredeyse on yıllık olduğu için birçok hayranı üzecek bir şey olduğunu belirtti. Her ne kadar bu söylentilere şüpheyle bakılsa da Henderson, diğer başlıklar söz konusu olduğunda oldukça itibarlı. Rockstar’ın oyundan inanılmaz derecede yüksek beklentiler olduğu için tatlı zamanını geçirmesi de sürpriz değil çünkü geliştirici, piyasaya sürdüğü her oyunda zarfı neredeyse her şekilde zorlamasıyla biliniyor. GTA V‘in muazzam başarısı ile Rockstar, muhtemelen hayranlarını da şaşırtmak isteyecektir.

GTA Online Bu Yıl PS3 ve Xbox 360’ta Kapatılacak

GTA Online bu yıl Xbox 360 ve PlayStation 3‘te kapanacağı için bir dönemin sonu geldi. GTA Online yakında bu platformlarda sekiz yaşına...

Bildirilenlere göre günümüz Vice City‘sinde geçmektedir, kimse oyunun ne hakkında olduğunu gerçekten bilmiyor. Henderson ayrıca daha önce GTA 6’nın kripto para birimleri içereceğini belirtmişti, bu nedenle Rockstar’ın Amerika’nın şu anki durumunu çeşitli şekillerde hicvetmeye devam etmesi muhtemel. Rockstar’ın oyunla ilgili herhangi bir ayrıntıyı doğrulaması muhtemelen biraz zaman alacak, özellikle de gerçekten 2025’te geliyorsa, bu nedenle hayranların şimdilik söylentilere bağlı kalması gerekecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478