Genshin Impact Yeni Karakter Yae

Genshin Impact Yae
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact Yeni Karakter Yae

Genshin Impact’te karakter sızıntıları oldukça yaygın ve bunların çoğunun gerçek olduğu ortaya çıktı. MiHoYo’nun oynaması ücretsiz RPG’si için en son iddia edilen sızıntılar, Yae adlı yeni bir karaktere işaret ediyor. Ancak, yakın zamanda sızdırılan diğer karakterlerden farklı olarak, Yae daha önce resmi tanıtım materyallerinde boy göstermişti. Peki,Genshin Impact Yae aslında Genshin Impact’te ne zaman oynamalı?

Yae ilk olarak Genshin Impact Version 1.5 canlı akışının Çince versiyonunda ortaya çıktı – en azından Chibi formunda. İzleyiciler, başka bir miHoYo RPG’si olan Honkai Impact 3rd’den Yae Sakura’ya ne kadar benzediğini hemen fark ettiler, ancak kıyafeti ve tasarımında birçok önemli farklılık vardı. Ancak o zamandan beri, gelecekteki bir güncellemede Genshin Impact’te görüneceğine dair söylentiler yaygınlaştı.Tipik olarak, Genshin Impact için karakter sızıntıları oldukça doğrudur, ancak bu, Yae’nin oynanabilir olduğu resmi olarak onaylanmadan çok önce bir bakışını gösteren miHoYo’nun nadir bir örneğidir. İddia edilen veri mayınlarından bildirilen sızıntılar, hayranlar tarafından 3D olarak oluşturulan Gorou ve Kokomi gibi yeni Genshin Impact karakterlerini gösterdi. Benzer şekilde, Yae’nin 3D görüntüleri de son birkaç ay içinde hem görünürdeki bir veri madeni hem de 1.5 canlı yayında gösterilen Chibi tarzı karaktere dayalı olarak çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Şimdiye kadar, Yae’nin ne zaman oynanabilir olacağına dair resmi bir açıklama yok, peki oyuncular onu oyunda ne zaman bulmayı beklemeli?

Genshin Etkisi: Yae Ne Zaman Oynanabilir Olacak?

Zaten, Yoimiya ve Sayu gibi karakterler, muhtemelen Genshin Impact’in bir sonraki güncellemesi için miHoYo tarafından zaten gösterildi. Bu, Yae gibi karakterlerin muhtemelen yakın zamanda oynanamayacağı anlamına geliyor. Bununla birlikte, Inazuma bölgesine artan bir vurgu ile Yae, Tartaglia gibi diğer karakterlerin tanıtılmasına ve daha sonra oynanabilir hale gelmesine benzer şekilde, bir sonraki güncellemede bir NPC olarak görünebilir.

Yae’nin oyunda görünmesiyle ilgili kafa karışıklığına ek olarak, başka bir Genshin Impact karakteri Guuji Yae’nin 2019’da miHoYo tarafından zaten gösterilmiş olması. İsimler sadece bir tesadüf olabilir ve bu iki karakter farklı olsa da, Yae’nin modeli de mümkündür. Inazuma içeriğinin bir parçası olması beklenen eski Guuji Yae’nin yeniden tasarımı.

Genshin Impact Bilinmeyen Tanrı’nın Gerçek Adı Nedir?

Genshin Impact Bilinmeyen Tanrı’nın Gerçek Adı Nedir? Genshin Impact, oyuncu Gezgin’e ve ikiz kardeşlerine hitap eden Bilinmeyen Tanrı‘nın bir ara sahnesiyle açılıyor....

Şimdiye kadar, miHoYo, Yae’nin Genshin Impact’te ne zaman oynanabileceğine dair bir bilgi vermedi – veya onun Honkai Impact 3rd veya Guuji Yae gibi daha önce gösterilen karakterlerle olası bağlantıları hakkında yorum yaptı. Ancak, resmi olarak ortaya çıkmış olan diğer karakterlere dayanarak, Yae’nin yakın zamanda oyunda oynanamayacak olması muhtemeldir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

GTA 6’nın Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478