Contra Returns, Temmuz’da Mobile’a getiriyor

Contra Returns Apk
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Contra Returns, Temmuz’da Run-and-Gun çekimini Mobile’a getiriyor

Contra Returns Apk Temmuz ayında mobil cihazlara geleceğinden, klasik Konami Kodu yakında bir kez daha çağrılacak. Contra Returns, run and gun serisindeki en son giriştir ve yakında Android ve iOS cihazlarına gelecek.

Orijinal Contra’nın basit bir konsepti vardı: uzaylılar Dünya’ya saldırdı, bu yüzden birkaç aksiyon kahramanı benzerinin etrafta koşup onları vurması gerekiyor. Bunu söylemek yapmaktan çok daha kolaydı, çünkü oyuncuların can başına sadece bir vuruş yapabildikleri için orijinal Contra acımasızca zordu. Birçok hayran bir uzaylı ateşinden sağ kurtulmanın heyecanını sevdiğinden, inanılmaz zorluk serinin temel unsuru haline geldi. Konami geçmişte eski Contra oyunlarını yeniden yayınladı, ancak en son yeni giriş, kritik bir resepsiyonu olmayan Contra: Rogue Corps idi.Contra Returns, İngilizce yerelleştirme seçeneğine sahip olduğu Asya’da birkaç yıldır mevcuttur, ancak yakında resmi bir uluslararası sürüm alacaktır. TiMi Studios’a göre, Contra Returns 26 Temmuz’da iOS ve Android’e gelecek. Hayranlar artık oyuna ilgilerini App Store ve Google Play‘de ön kayıt yaptırabilecekler.

Contra Returns, serinin klasik karakterlerini HD makyajlı olarak içeren klasik Contra oyununu cep telefonlarına getiriyor. Ayrıca her biri kendi özelleştirilebilir silahlarına ve RPG tarzı becerilere sahip yeni karakterler olacak. Contra Returns‘ün uluslararası versiyonunda ayrıca diğer franchise’larla çapraz geçişler de vardı, bu da Green Arrow ve Terminator‘ın oyunda görünmesine neden oldu, ancak henüz İngilizce sürümü için duyurulmadı. Contra Returns, Red Falcon’un dönüşünü ve dünyaya saldığı zombi ordusuna karşı bir savaşı içeren kendi hikayesine sahip olacak.

Minecraft’ta Ender Ejderhası Yatakla Nasıl Öldürülür

Minecraft’ta Ender Ejderhası Yatakla Nasıl Öldürülür Minecraft kesin sonu olmayan bir oyundur. Hayranlar, prosedürel olarak oluşturulmuş neredeyse sonsuz bir dünyayı, zanaat evlerini,...

Contra Returns, dört oyuncuya kadar çok oyunculu modu içeren bir dizi oyun modunun yanı sıra, serideki diğer girişlerden sahnelerden ilham alan 200’den fazla seviye içerir. (Bazı modların tek vuruşta öldürmeler yerine bir can çubuğuna sahip olduğunu belirtmekte fayda var.) Cansız Contra: Rogue Corps bazı hayranlar için seriyi bozmuş olabilir, ancak Contra Returns bunu başlattığında kalabalığı geri kazanabilir. yaz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478