Fortnite’ta Yaz Midas’ı Nasıl Alınır?

Fortnite Yaz Midas
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite’ta Yaz Midas’ı Nasıl Alınır?

Midas, Fortnite içinde yakın gelecekte bir Yaz görünümü alıyor. Bu kılavuz, oyunculara onu nasıl elde edebileceklerini gösterecek. Fortnite, oyuncuları için yeni içerikler sunarak zamana devam ediyor. Bu sefer oyun, Yaz’ı kendi Kozmik Yaz etkinliğiyle başlatıyor. Oyuncular bu süre zarfında Yazla ilgili benzersiz görünümlerin, kozmetiklerin, spreylerin ve daha fazlasının kilidini açabilirler. Şu anda herkesin dikkatini çeken büyük derilerden biri de Fortnite Yaz Midas derisidir. Bu karakter başlangıçta 2. bölüm 2. sezonda battle pass’ın 100. aşamasına ulaşmanın son ödülüydü. Şimdi mayosuyla geri dönüyor. Bu kılavuz, oyunculara bu görünümü nasıl açabileceklerini gösterecek.Kozmik Yaz etkinliği, güneş ışığını sezonun şu anki uzaylı istilası temasıyla birleştiriyor. Haritanın her yerinde oyuncular, etkileşim kurmak için izinsiz giren kişiler, uzaylı teknolojisi ve UFO’larla karşılaşabilecekler. Battle Pass, sezonun son ödüllerinden biri olarak Rick and Morty’den Rick Sanchez’i bile içeriyor. Midas kaplamasını bu kadar ilginç yapan şey, eski karakterlerin (özellikle savaş geçişine bağlı olanların) savaş alanına geri dönmesinin oldukça nadir olmasıdır. Oyuncuların Midas Yaz kıyafetini nasıl elde edebilecekleri aşağıda açıklanmıştır.

Oyuncular, Kozmik Yaz etkinliği sırasında Item Shop’tan Summer Midas görünümünü satın alabilecekler. Kaplamanın kendisi 1.600 V-Bucks’a satılacak. Bununla birlikte, cildin iki farklı versiyonda gelmesi muhtemeldir. Oyuncular ya cildi tek başına satın alabilir ya da hatmi kazma, dondurma ve sörf tahtası planörüyle birlikte gelen paketi satın alabilir. Güzel yanı, Summer Midas‘ın altın, ceketsiz ve gözlüksüz gibi küçük varyasyonlarla gelmesidir. Daha önce de belirtildiği gibi, eski görünümlerin yeni biçimlerde geri dönüşü çok sık değildir.

Fortnite’ın Loki Crew Skin’i Bu Hafta Çıkıyor

Ağır alaylardan sonra, Fortnite Loki Crew nihayet 1 Temmuz’da Fortnite’a geliyor – en azından Fornite Mürettebat Üyeleri için. Marvel’in şeytani derecede çekici...

Fortnite oyuncuları, V-Papellerini bu kostüme yatırmak isteyebilir. Sezon ilerledikçe oyuncular mücadeleleri tamamlayarak ve daha fazla savaş yıldızı kazanarak daha fazla kazanabilirler. Neyse ki, bu sezon oyuncular, oyuncunun kilidini açmakla ilgilenmediği tüm içeriği kaldırmak için savaş yıldızlarını doğrudan V-Bucks satın almaya yatırabilirler. Bu kostüm, yalnızca Kozmik Yaz etkinliği için uygun göründüğü için tek seferlik bir deneyim olabilir. Umarım, oyun eski görünümleri buna yaptıkları gibi yeniden kullanır. Bir daha asla gün ışığını görmemek için kasaya atılan çok sayıda kaliteli Fortnite kaplaması var.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Genshin Impact Yeni Karakter Yae

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478