Among Us Baba Rolü Modu Nasıl Oynanır?

Among Us Baba Rolü Modu
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among Us Baba Rolü Modu Nasıl Oynanır?

Among Us modlama trendi, hayran topluluğunun temel unsurlarından biri haline geldi ve hatta InnerSloth’un gelecek güncellemelerde resmi oyuna Şerif Rol Modu ve Saklambaç modu gibi popüler oyun modlarını eklemesine neden oldu. Ancak, korku temalı rol modları veya ünlü rol modları gibi resmi oyunda görünme olasılığı daha düşük olan ancak Among Us‘ya çeşitli eğlenceli özellikler ekleyebilen bazı yaratıcı modlar vardır. Böyle bir mod, Among Us Baba Rolü Modu. Bu modda, Sahtekar, sakallı, kel, basmakalıp bir baba gibi görünmek için tasarlanmış özel bir hareketli karakterle tamamlanan bir baba olur.

Among Us Baba Sahtekarlığı Rolü Modunda, oyuncular yeni, güçlü yeteneklere erişir. Göze çarpan özelliği, mürettebat arkadaşlarını herhangi bir zamanda Yere indirme, onları Skeld’de bir gencin yatak odası gibi görünecek şekilde tasarlanmış yeni bir odaya gönderme ve görevleri tamamlamalarını engellemek için oyundan çıkarma yeteneğidir. Sahtekar, Baba’nın yeteneklerinden birini kullanarak bir öldürme yaptığında, ekip arkadaşlarının rapor etmesi için geride bir ceset kalmayacak. Bu, iletişimi sınırlar ve ekip arkadaşlarının kazanmasını zorlaştırır. Among Us diğer yaratıcı rol modları gibi, amaç ekip arkadaşları ve Sahtekarlar arasındaki sosyal kesinti ve rekabetten daha az ve yeni yeteneklerle yaratıcı olmak ve arkadaşlar arasında gülmekle ilgili. Among Us Baba Rolü Modunu nasıl oynayacağınız aşağıda açıklanmıştır.Among Us Baba Olarak Nasıl Oynanır?

Among Us Baba Rolü modu, King tarafından içerik oluşturucu SSundee ve arkadaşları için oluşturuldu ve şu anda herkese açık olarak indirilemiyor. Oyuncular, bu modun kurulu olduğu bir sunucuya katılarak bu modu kullanan bir oyuna girme şansına sahip olabilir. Oyuncular ayrıca her zaman kendi sürümlerini programlamayı deneyebilirler. Popülaritesi göz önüne alındığında, diğer modderlerin sonunda bu modun bir versiyonunu programlayıp daha geniş kullanım için kullanılabilir hale getirmeleri de mümkündür. Bir ekip arkadaşı, Baba Rolü modu yüklüyken Among Us Sahtekar olarak seçildiğinde, yaratıcı sabotajlar ve öldürmeler için yeni yetenekler kazanacaklar:

Sahtekar: Tipik ekip arkadaşı karakter modeli ile yeni Daddy karakteri arasında geçiş yapın.
Şaka: Sahtekar, her ekip arkadaşının duyabileceği bir “baba şakası” söyler. Mürettebat arkadaşları, yaptıklarını durdurmaya ve gülmeye, bir an için onları sersemletmeye ve hareket etmelerine engel olmaya zorlanıyor.
Cezalı: Sahtekar, Skeld’deki yeni odaya göndermek için bir menüden en fazla iki mürettebat seçebilir. Biri toplantı çağrısı yapana kadar odadan çıkamazlar.
Izgara: Baba, bir ekip arkadaşına mangal ızgarası atabilir ve onları ateşe verebilir. Mürettebat arkadaşlarının küle dönüşmeden önce sadece birkaç saniyesi var. Bu öldürme yöntemi, rapor edilebilir bir kurum bırakmaz.
Çim Biçme: Babanız, biçme makinesine atlayabilir ve kazayla ekip arkadaşlarına çarparak onları öldürebilir ve kalıntılarını makinenin arka ucuna tükürebilir. Bu öldürme yöntemi, rapor edilebilir bir kurum bırakmaz.

Among Us Yeni Harita ve Saklambaç Modu

Among Us Yeni Harita ve Saklambaç Modu Among Us yapımcıları sadece uğursuz Geoff Keighley maske görünümünü geri getirmekle kalmadı, aynı zamanda başka...

Sahtekarlar ayrıca, özellikle Grill’i kullanırken haritayı nereye bırakacaklarını seçmek için haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilir. Sahtekarlar, Baba’ya dönüşürken Grill ve Lawn-Mow’a erişebilir. Mürettebat arkadaşı sprite modeli kullanılırken Joke ve Grounded’a erişilebilir. Ek olarak, Babanız herhangi bir şüpheden kurtulmanın bir yolu olarak kendisini Cezalandırmayı seçebilir. Sahtekarlar ayrıca Joke’u, mürettebatın kaçma şansına sahip olmasını önlemek için her iki öldürme yeteneğiyle de birleştirebilir.

Sahtekarlar ayrıca normal Sabotaj ve Öldür düğmelerine de erişebilir. Daddy Impostor Role moduyla kullanılabilecek en iyi sabotajlar arasında ışıklar ve kapılar bulunur. Bunlar, ekip arkadaşlarını Topraklanmış gücü kullanmaya gerek kalmadan çeşitli odalara yerleştirebilir ve Babanın dönüştüğünü veya çim biçme makinesine bindiğini görmelerini engelleyebilir.

Rapor edilecek ceset olmadığından, Among Us Baba Rolü modunu kullanarak oynarken, ekip arkadaşları genellikle yalnızca Acil Durum Düğmesini kullanarak sürekli saldırıları durdurabilir ve şüpheli Sahtekarı oylayabilir. Bu ayrıca, Cezalandırıldıktan sonra mürettebat arkadaşlarını odalarından çıkarmanın tek yoludur. Bu, ekip arkadaşları arasındaki iletişimi biraz sınırlandırarak, ekip arkadaşlarının kazanmasını zorlaştırıyor, ancak imkansız değil.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Genshin Impact Kazuha Karakter Detayları

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478