Genshin Impact 1.7 Güncellemesinin Inazuma Bölge Haritası

Genshin Impact Inazuma Bölge Haritası
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact 1.7 Güncellemesinin Inazuma Bölge Haritası

İddia edilen bir sızıntı, muhtemelen oyunun bir sonraki güncellemesinde Genshin Impact‘e gelen yeni bir bölge olan Inazuma‘nın tam haritasını ortaya çıkardı. Geliştirici miHoYo’nun oynaması ücretsiz RPG’si, Eylül 2020’de lansmanından bu yana güncellemeler ve oyun içi etkinlikler aracılığıyla sürekli destek aldı. Genshin Impact, oyuncuların Teyvat’ın fantastik dünyasını keşfetmelerine, yol boyunca diğer kahramanlarla buluşup işe almalarına ve oyunun haritası büyümeye devam ediyor. Genshin Impact Inazuma Bölge Haritası ileilgili bilgiler yazımızda.Genshin Impact için en son güncelleme olan Sürüm 1.6, yaz sezonunu karşılamanın bir yolu olarak bir dizi ekleme ve değişiklik yaptı. Yaz temalı güncelleme, oyuncuların karakterlerini güneşte biraz eğlenmek için giydirmelerine olanak tanıyan bir dizi yeni kozmetik seçenek ekledi. Jean ve Barbara için yeni görünümler, Versiyon 1.6’nın her iki karakteri de önemli bir role sahip olan “Yaz Ortası Adası Macerası” hikaye içeriği için oluşturuldu. Adaya atlama güncellemesi, keşfedilecek yeni bir plaj konumu ve oyuncuların sıcaktan kaçmasına ve dalgalara çarpmasına izin vermek için tekne yolculuğu gibi oldukça fazla içerik ekledi. En son Genshin Impact güncellemesi, oyunun konut sistemine de eklemeler yaptı ve yoldaş karakterlerin oyuncuların Serenitea Pot’una girmesine ve özelleştirilmiş evlerinde takılmalarına izin verdi.

Genshin Impact‘in yaklaşmakta olan yeni bölgesi Inazuma‘nın bir haritasının Discord’daki Wangsheng Cenaze Salonu sunucusu tarafından sızdırıldığı iddia ediliyor. Söz konusu Inazuma haritası (oldukça otantik görünüyor), yakın zamanda Holyco tarafından derlenen oyunun hayran topluluğu tarafından paylaşıldı. Harita, çeşitli dağlık adalar gibi Inazuma ulusu hakkında daha önce ortaya çıkarılan bilgilere uyuyor. Ancak, bu haritanın meşru mu yoksa sadece kendini adamış bir hayranın yaratıcı hayali mi olduğunu doğrulamak mümkün değil.

Genshin Impact Üç Yeni Karakteri Sayu, Yoimiya ve Ayaka

Genshin Impact Üç Yeni Karakteri Sayu, Yoimiya ve Ayaka Genshin Impact geliştiricisi miHoYo, Sayu, Yoimiya, Ayaka ve yakın zamanda ortaya çıkan Kazuha...

Inazuma harita sızıntısının gerçekliğini doğrulamak imkansız olsa da, Genshin Impact 1.7’nin beta sürümünden doğrulanması çok daha kolay olan son sızıntılar oldu. Bu sızıntılar görünüşe göre Inazuma diyarını yöneten Archon tanrısı Baal’ın görünüşünü ortaya koyuyor. Yeni oynanabilir bir karakter olan Yoimiya’nın da miHoYo tarafından Sürüm 1.7′de görüneceği onaylandı.

Genshin Impact‘in sürekli genişleyen dünyası, oyuncuların oyuna döndüklerinde keşfedecekleri her zaman yeni içeriklere sahip olmalarını sağlar. Oyunun sadık hayran kitlesi, bu tutarlı desteğin oyunun sağlığı için faydalı olduğunu kanıtladı ve Inazuma’ya beklenen yolculuk, oyunun zaten övgüye değer miktarda içeriğine büyük bir katkı olacaktır. Inazuma’nın bu sözde sızdırılmış haritası hiçbir şekilde resmi olmasa da, düzen, miHoYo’nun tropik topraklar hakkında zaten ortaya koyduğuyla eşleşiyor gibi görünüyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

GTA Online Bu Yıl PS3 ve Xbox 360’ta Kapatılacak

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478