Burning Crusade Classic: Heroic Auchindoun’un Kilidini Nasıl Açılır

Burning Crusade Classic
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Burning Crusade Classic: Heroic Auchindoun’un Kilidini Nasıl Açılır

Burning Crusade Classic tüm hızıyla devam ediyor. Blizzard Entertainment, 2007 World of Warcraft genişletmesi The Burning Crusade’i bu Haziran’da modern izleyiciler için Burning Crusade Classic adlı güncellenmiş bir biçimde yayınladı. Şimdiye kadar, çıkış WoW topluluğu genelinde hissedildi ve oyuncular şimdiden Arena Sezon 1’in yanı sıra oyunun en zor içeriği için hazırlanıyorlar. BCC için oyun sonu bir esinti olmalı (peki, bir esinti cömert olabilir). Hala! Klasik WoW’un çağdaş muadili (Perakende WoW) ile karşılaştırıldığında giriş seviyesi zorluğu, oyuncuların açık dünyada, arenada ve kahramanca zindanlarda birlikte çalışmasını gerektirir. WoW’daki pek çok şeyde olduğu gibi, bilgi ve hazırlık savaşın yarısıdır. Bu kılavuz, oyuncuları Heroic Auchindoun‘un kilidini açabilmeleri için doğru yola sokacak.Auchenai Crypts’in derinliklerinde Auchindoun adında genişleyen bir türbe var. Bu “ölüler şehri”, Outlands’deki Terokkar Ormanı’nın Kemik Atıklarında bulunur. Bu zindanda gruplar fareler, kuzgunlar, yılanlar, iskeletler, felguards ve eteriklerle savaşacak, düşman türlerinden sadece birkaçı. World of Warcraft bilgisine göre, Auchindoun bir zamanlar Draenei ve cenaze törenleri için kutsal bir tapınak olarak hizmet etti, ancak daha yakın zamanlarda kutsal alan Gölge Konseyi tarafından istila edildi. Bu konsey üyeleri, Nether’de bir çatlağa neden olan büyük bir patlamaya neden olan kara büyüye daldılar. Şimdi her türlü kötü büyü ve kötü canavarlar boldur.

 

Outlands’de Heroic Auchindoun’un Kilidini Açma

Bu eziyetli yere girmek ve Auchindoun‘un dört kanadında (Mana Mezarları, Auchenai Mahzenleri, Sethekk Salonları ve Gölge Labirenti) Heroic zorlukta düşmanlarla savaşmak için, bir itibar eziyetini bitirmek gerekiyor. İtibar sistemi oldukça basittir: görevleri tamamlayın ve bir ulus için düşmanları öldürün ve ilgili fraksiyonla kişinin itibarını artırın. Bireylerin tüm kanatların kilidini açmak için Honored elde etmeleri gerekir. Bu süreçle ilgili fraksiyon itibarı “Aşağı Şehir”dir. Oyuncular, sorgulama ve normal durumlar yoluyla Onurlu/Saygın itibara ulaştıklarında (ilk itibarları geçtikten sonra), Auchenai Anahtarı satın alınabilir hale gelir. Bir tavsiye, orta seviye 60 itme sırasında Auchenai Crypts‘i toplayın. WoW BCC’de içeriğin ne zaman ve nerede gruplandırılacağını bilmek paha biçilmez zaman kazandıran bilgi olabilir. Ayrıca oyuncular Terokkar Ormanı’nda mümkün olduğu kadar çok görevi tamamlamaya çalışmalıdır. Bu, önemli miktarda itibar kazandıracaktır. Auchenai Anahtarı satın alındıktan sonra, Shattrath Şehrinde bulunan NPC “Nakodu”ya gidin ve anahtarı ondan (Aşağı Şehir Quartermaster) alın.

Unutmayın, Auchindoun için Kahramanlık Moduna erişmek için grubun tüm üyelerinin Auchenai Anahtarına sahip olması gerekir. Bu anahtar, “The Keymaster” başarısıyla ilişkilidir. Burning Crusade Classic, karakterleri donatma konusunda her türden benzersiz zevklere ve acı noktalarına sahiptir, ancak Heroic modundan ve Arena satıcılarından daha yüksek seviyeli ganimetler düşmeye başladığında, oyunun sonuna gelmek için harcanan uzun saatler o kadar da kötü görünmeyebilir. herşey.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Genshin Impact 1.7 Güncellemesinin Inazuma Bölge Haritası

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478