Game Of Sultans Payeler Nasıl Basılır

Game Of Sultans Payeler nasıl basılır
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Game Of Sultans Payeler Nasıl Basılır

Bugün Game Of Sultans Payeler nasıl basılır hakkında bilgi vereceğiz. Game of Sultans oyununda gücünüzü artırmak için yapmanız gereken şeylerden biri paye değimiz eşyaları vezirlere kullanarak vezirlerin güçlerini arttırmaktır. Game Of Sultans‘ta vezirlere ekleyebileceğimiz 4 çeşit paye vardır. Bunlar Güç Payesi, Bilgi Payesi, Politika Payesi ve İtibar Payesi.

Her vezirin kendine göre farklı özellikte yetenekleri vardır. Kimileri güç kimi vezirler Politika üzerine yada diğer özelliktedirler. ve bu yetenekler her vezirde farklı yıldızlı olarak bulunmaktadır. Vezirlerini güçlendirmeniz için bu elinizdeki payeleri vezirde bulunan bu yeteneklerde kullananız lazım. fakat bu payeleri her kullandığınızda size güç kazandıracağı anlamına gelmiyor. şimdi size bu konu hakkında bilgi vereceğim.

Game Of Sultans Payeler nasıl basılır ?

Game of Sultans da vezirlerde yeteneklerinde yıldız sayıları olarak farklılık göstermektedir. 1, 2, 3, 4, 5, 6 yıldız olmak üzere her vezirin kendine özel yeteneği vardır. Yeteneklerin yıldızına göre başarı şansı vardır.

Game Of Sultans Payelerin başarı şansları nelerdir ?

1 yıldızlı yeteneklerin paye geçme şansı %100
2 yıldızlı yeteneklerin paye geçme şansı %50
3 yıldızlı yeteneklerin paye geçme şansı %33
4 yıldızlı yeteneklerin paye geçme şansı %25
5 yıldızlı yeteneklerin paye geçme şansı %20
6 yıldızlı yeteneklerin paye geçme şansı %17

Game Of Sultans Payeleri nasıl kullanmalıyım ?

Payeleri kullanırken payelerin başarı sanşlarından yukarıda bahsettim. bunun dışında oyunun bize söylediği bu şans oranlarının dışında başka bir faktör bulunmamaktadır. payeleri nasıl basarsanız basın şansınız yukarıdaki olasılıktan farklı bir durumu yoktur. yani özel bir basma taktiği mümkün değildir. fakat eğer şanslı günündeyseniz payelerinizi basarken başarılı olursunuz değilseniz payeleriniz hep yanacaktır.

Benim şahsi fikrim Bazı vezirlerin bazı yeteneklerinde payelerin geçme şansı daha fazladır. Örneğin Özdemirin güç yeteneklerinde , Herzekzade Ahmetin güç ve itibar yeteneği, Kara Ahmed in Politika Payelerinin başarı sansı daha yüksektir. Dediğimiz gibi sadece şans.

Game of Sultans Paye basma saatleri ne zaman ?

Game of Sultans Paye basma hilesi mevcut değildir. Game of Sultans paye tutturma hilesi de mevcut değildir. yada Game of Sultans Paye saatleri diye bir şey yoktur. payelerinizi basarken tamamen şans faktörü vardır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478