Game Of Sultans Girit nasıl fethedilir

Game Of Sultans Girit nasıl fethedilir
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Game Of Sultans Girit nasıl fethedilir

Şimdi size game of sultans girit nasıl fethedilir onu anlatacağım. öncelikle biraz girit etkinliği hakkında bilgi vereyim. Game of Sultans Girit etkinliği her gün Türkiye saatlerinde 20:00 da açılıp 1 saat süren bir etkinliktir.  Etkinlik süresince Girit adasınını düşman işgalinden kurtarmak için oyundaki tüm vezirlerimizle saldırıyoruz. etkinliğin amacı girite son vuruşu yaparak giriti fethetmektir.

Peki önemli olan girite son vuruşu yapmamız için ne yapmalıyız.

Game Of Sultans Girit nasıl fethedilir

Öncelikle giriti beklerken genellikle %3 ün altına düştüğünde herkes saldırıp saldıranlar arasından bir kişi biraz şansa giriti fethetmektedir. peki giriti fetheden kişi nasıl biz olabiliriz. girite son vuruşu yapmak için en güçlü vezirinizi bekletin. bu beklettiğiniz vezirin % kaç giritin canından götürdüğünü daha önceden denetin. mesela 8 milyon gücündeki bir vezir ortalama %1.20 giritin can puanını götürür. eğer bu güçte veziriniz varsa tek başınıza giriti almak için %1.20in altında bir sayı gördüğünüzde tıklamanız gerekecektir ki bu çok zordur. çünkü sizden önce başkaları çoktan tıklayıp fethetmiş olacaktır. siz vezir elinizde kalacaktır.

Game Of Sultans Girite Grup halinde saldırmak

Game of Sultans giriti almak istiyorsanız 3 veya 4 güçlü arkadaşınızla birlikte anlaşıp birlikte saldırmanız gerekmektedir. önceden vezirlerinizin % kaç girit canı götürdüğünü hesaplayıp beraber aynı anda saldırmalısınız. Örneğin hepinizin gücü %4 götürüyorsa giritin canı %3.70 olduğunda 4 kişi birlikte saldırırsanız diğer rakipleriniz tıklamadan sizden biri giriti fethedecektir.
Farklı sorularınızı yorum menüsünden sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478