Game Of Sultans Hesabımı nasıl silebilirim [ Kesin Çözüm ]

Game Of Sultans Hesap Silme
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Game Of Sultans Hesap Silme Hakkında

Merhaba arkadaşlar. Game of Sultans oyuncularının  bir çoğu  bu oyunu oynadıktan sonra oyunun rutinliğinden sıkılıp ”game of sultans oyununu silmek” istiyorlar. Game Of Sultans Hesap Silme ve bu konu hakkında çok soru soruyorlar. Bu konu ile ilgili internet sitelerinde çok arama oluyor. Bu konu ile ilgili sorularınızı burada sonlandıracağız.

Game of Sultans oyuna hangi hesaplar ile bağlanır

Öncelikle Game Of Sultans oyununa bağlanmanız için 4 farklı yol vardır. Bunlardan biri iphone kullanıcıları için game center. Android kullanıcıları ise Google account ile Game Of Sultans oyununa bağlanıyor. Bunlardan farklı olarak Facebook ve Rusyadan oynayanlar VK ile oyuna bağlanabilirler.

Game Of Sultans Hesabı kaldırma

Oyunu oynayan kişiler facebook gmail yada diğer hesaplarını kapattıkları zaman oyun hesabını da kapatmış sayılmazlar. Bu hesapları dondurarak yada kapatarak sadece oyuna girişi kapatmış olurlar. Oyundaki karakterlerin yada hesapların silinme gibi bir söz konusu değildir. Bunu sadece oyun yöneticilerine mesaj atarak yapılabilir. oyunda bir hile yapmanız durumunda Game Of Sultans adminleri sizin hesabınızı yasaklayabilirler. buda yine sadece oyuna girişinizi engellerler. Oyun Hakkında diğer konular için aşağıdaki sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Nasıl Paye Basılır, En iyi vezirler hangisi, Girit nasıl fethedilir gibi Game Of Sultans ile ilgili çok daha fazla konuyu sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıdan devam edebilirsiniz.

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dc.hwsj&hl=tr&gl=US

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

POCO X3 NFC Hakkında Detaylı Bilgi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478